Zamknij

Dance Dance Dance: Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz: "Po co jesteś w tym programie?" [WIDEO]

Sylwia Wamej
28.02.2020 14:53
Kasia Stankiewicz
fot. Natasza Młudzik/ Jan Bogacz/TVP

Anna Mucha jest jurorką w programie TVP "Dance Dance Dance". Gwiazda już w pierwszym odcinku nie oszczędzała uczestników. Po występie Kasi Stankiewicz ostro ją skrytykowała.

Dance Dance Dance: Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz

Anna Mucha została jurorką 2. edycji "Dance Dance Dance". Już w pierwszym odcinku, który widzowie zobaczą w najbliższą sobotę aktorka nie oszczędziła Kasi Stankiewicz. Gwiazda "Varius Manx" wystąpiła razem z siostrą - Anną. Mucha chyba nie do końca była zadowolona z tego występu, bo pozwoliła sobie na komentarz:

"Chciałabym wiedzieć po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty - oceniła solowy występ Kasi jurorka „Dance Dance Dance”.  

NAT_7807
fot. Natasza Młudzik/ Jan Bogacz/ TVP

Dance Dance Dance: Kasia Stankiewicz odgryza się Annie Musze

Kasia Stankiewicz tak jej odpowiedziała: "Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy, ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy, więc śmiało możesz sobie poużywać " - powiedziała Kasia Stankiewicz. 

O tym, jak pozostali uczestnicy poradzili sobie w pierwszym odcinku "Dance Dance Dance" przekonamy się, oglądać pierwszy odcinek 2. sezonu w sobotę, na natenie TVP o godzinie 20.00.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW