Zamknij

Dance Dance Dance: Małgorzata Tomaszewska ocenia Pawła i Martę z "Rolnika". "Zaskakują mnie"

02.03.2021 18:44
Paweł i Marta
fot. Materiały prasowe TVP

"Dance Dance Dance" powraca na antenę TVP 2. Małgorzata Tomaszewska, prowadząca show zdradziła w rozmowie z "Faktem", co myśli o najbardziej zaskakującej parze tej edycji - Marcie i Pawle. Tomaszewska podkreśliła, że rolnik i jego wybranka, mimo że nigdy wcześniej nie mieli styczności z mediami i show-biznesem, radzą sobie bardzo dobrze.

"Dance Dance Dance" to program, w którym duety złożone z gwiazd i ich przyjaciół prezentują choreografie, które znalazły się w najpopularniejszych teledyskach. W tej edycji show zobaczymy parę, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z show-biznesem. Mowa o Marcie i Pawle z programu "Rolnik szuka żony".

Zobacz też: Jacek Kurski o przejściu Agustina Egurroli do TVP. "Wiem, ile cię to kosztowało"

Dance Dance Dance: Małgorzata Tomaszewska ocenia Pawła i Martę z "Rolnika". "Zaskakują mnie"

Małgorzata Tomaszewska prowadząca show w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jak rolnik i jego ukochana radzą sobie, przygotowując się do show. Jak wyjaśniła, para z każdą próbą jest coraz lepsza.

"Marta i Paweł najbardziej mnie zaskakują. To osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z mediami. Są zupełne świeży i u nich widzimy nie tylko postępy taneczne, ale też to, jak otwierają się przed kamerą. Na samym początku mieli problem, żeby wypowiedzieć się publicznie, wstydzili się, a później nagle zaczęli dyskutować. Oboje bardzo się rozwijają. Przełamują swój wstyd przed kamerą" - podkreśliła Małgorzata Tomaszewska.

Sami zainteresowani zdradzili, że wspólne przygotowania do programu bardzo ich do siebie zbliżyły. Para ze względu na program "Dance Dance Dance" i liczne próby zamieszkała w Warszawie. Jednak po zakończeniu show planują wrócić na wieś, do miejscowości rodzinnej Pawła.