Zamknij

Dance Dance Dance: Rusza druga edycja. Stankiewicz jako Miley Cyrus, Mroczek jako Michael Jackson [FOTO]

Piotr Krajewski
25.02.2020 12:56
Dance Dance Dance Rusza druga edycja Stankiewicz jako Miley Cyrus Mroczek jako Michael Jackson foto
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Już w najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek drugiej edycji "Dance Dance Dance", tanecznego show TVP2. W zapowiedzi programu uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy. Zobaczcie wideo!

Druga edycja „Dance Dance Dance” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier telewizyjnych tego roku. W programie sześć duetów zmierzy się z choreografiami z kultowych klipów i filmów muzycznych. Wszystko na scenie wykorzystującej technologię łączącą świat realny z wirtualnym. W sieci pojawił się film promujący nową edycję tanecznego show, w którym uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy. 

Kasi Stankiewicz, jako Miley Cyrus z klipu “Wrecking Ball”, towarzyszy siostra Ania. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odegrali scenę z filmu “Deszczowa Piosenka”, a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański przypominają wilkołaki z kultowego klipu “Thriller” Michaela Jacksona. W wideo Anna Karczmarczyk wcieliła się w rolę Marylin Monroe, której towarzyszy taneczny partner Mateusz Łapka. Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, czyli Fit Lovers, grają duet z "Dirty Dancing” a Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem do złudzenia przypominają bohaterów komedii muzycznej „Blues Brothers”. 

W roli jurorki ”Dance Dance Dance” zadebiutuje Anna Mucha, która dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tomasz KammelTamara Gonzalez Perea

Którzy uczestnicy poradzą sobie najlepiej, a kto wyląduje na ostatniej pozycji w rankingu? Odpowiedź już 29 lutego, godzinie 20:00 w TVP2. 

RadioZET.pl/PK