Zamknij

Dance Dance Dance: TVP przesuwa premierę nowej edycji. Koronawirus na planie show

02.03.2021 19:42
Dance Dance Dance
fot. Materiały prasowe TVP

"Dance Dance Dance" miał powrócić na antenę TVP już w najbliższy piątek. Jak się okazuje, premiera 3. sezonu tanecznego show została przesunięta. Powodem jest koronawirus na planie programu.

"Dance Dance Dance" miał powrócić na antenę TVP w najbliższy piątek. Premiera nowego sezonu show została jednak przesunięta. Jak się okazuje, powodem tej zmiany jest obecność koronawirusa na planie programu. Fanów show warto jednak uspokoić. "Dance Dance Dance" pojawi się w wiosennej ramówce TVP jeszcze w marcu 2021 roku. Telewizja Polska napisała w mediach społecznościowych oświadczenie.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Marta i Paweł zamieszkali razem w Warszawie. Co dalej z gospodarstwem?

Dance Dance Dance: TVP przesuwa premierę nowej edycji. Koronawirus na planie show

"TVP przesuwa premierę "Dance Dance Dance". Zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta. Program „Dance Dance Dance” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku.
Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2" - czytamy w oświadczeniu.

Warto podkreślić, że w 3. sezonie "Dance Dance Dance" pojawią się m.in. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak oraz aktorka Ana Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka.

TVP zdradziła w oświadczeniu, że w piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie zobaczą w zamian premierowe odcinki "Przesłuchań w Ciemno" czwartej edycji "The Voice Kids”. Na scenie pojawią się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny.