Zamknij

Dance Dance Dance: Widzowie oburzeni werdyktem jury: "Totalnie niesprawiedliwe oceny"

10.05.2021 18:26
"Dance Dance Dance"
fot. Materiały prasowe

"Dance Dance Dance" choć jest lubiany przez widzów, w ostatnim czasie dostał sporo krytycznych głosów od widzów. W ostatnim odcinku z widzami pożegnali się Ola Nowak i Damian Kordas, a z ich odejściem nie zgodziło się mnóstwo fanów. Na profilach społecznościowych show nie brakuje krytycznych głosów internautów.

"Dance Dance Dance" jest jednym z najbardziej lubianych show przez widzów. Choć trzeba przyznać, że po ostatnim odcinku dostało się mocno jurorom od widzów. Ci nie zgodzili się z ich werdyktem. W ostatnim odcinku z programu odpadl i Ola Nowak i Damian Kordas. Widzowie podkreślają, że para powinna wejść do finału.

Zobacz też:  Dance Dance Dance: wypadek na scenie. "To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich" [WIDEO]

 Dance Dance Dance: Widzowie oburzeni werdyktem jury: "Totalnie niesprawiedliwe oceny"

"Tak obiektywnie patrząc, do finału powinni wejść Ola i DamianSzkoda, że Ola odpadła, nie zgadzam się z juryTotalnie niesprawiedliwe oceny, "nie zgadzamy się!", "jestem trochę zawiedziona, bo Damian i Ola powinni wejść do finału", "Ola i Damian byli najlepsi", "niesprawiedliwie"- pisali fani w komentarzach na Instagramie.

Sama Ola Nowak na swoim instagramowym profilu nie kryła rozczarowania tym, jak została przedstawiona w najnowszym odcinku. Oli nie spodobał się również montaż, w którym została ukazana przed widzami w negatywnym świetle. Warto dodać, że w finałowym odcinku "Dance Dance Dance" zmierzą się ze sobą dwie pary : Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak.