Zamknij

Dance Dance Dance: kto zastąpi Annę Muchę? Jest kandydatka. "Wszyscy ją lubią"

10.02.2021 08:25
Anna mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha pożegnała się z rolą jurorki w programie "Dance dance dance". W mediach pojawiło się nazwisko osoby, która miałaby ją z powodzeniem zastąpić. To popularna polska aktorka, przyjaciółka Muchy z planu "M jak Miłość".

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych. Gwiazda takich produkcji jak "Chłopaki nie płaczą", "Pitbull. Nowe porządki", czy "Kogla-Mogla" doskonale radzi sobie także w kreacjach serialowych. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest rola Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym Ania gra od 2003 roku. W 2020 mogliśmy oglądać ją w produkcji "W rytmie serca", a na 2021 zapowiedziano "Komisarz Mama".

Mucha ma na swoim koncie zwycięstwo w finale "Tańca z gwiazdami", świetnie poradziła sobie także jako jurorka. Oceniała występy uczestników "You Can Dance", a w 2020 roku swoimi ciętymi wypowiedziami ubarwiała 2. edycję programu " Dance dance dance". Niestety, barwna, ale czasami kontrowersyjna aktorka najwyraźniej nie wszystkim przypadła do gustu. W mediach społecznościowych poinformowała, że została usunięta z grona jurorów show. Nie ukrywała, że nie rozumie decyzji Telewizji Polskiej.

- Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzją „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana (...) Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: "niech żyje wolność i swoboda" - czytamy we wpisie gwiazdy.

Po pojawieniu się informacji o zniknięciu Muchy zaczęto zastanawiać się, kto mógłby zastąpić ją na jurorskim fotelu. Jak informuje portal Pudelek, pojawiło się nazwisko kandydatki.

ZOBACZ TAKŻE:  Dance dance dance 3: ujawniono wszystkich uczestników nowej edycji

Dance Dance Dance: kto zastąpi Annę Muchę? Gwiazda "M jak Miłość" nową jurorką?

Zdaniem portalu Pudelek pojawił się pomysł, by Annę Muchę w "Dance dance dance" zastąpiła inna gwiazda "M jak Miłość", Katarzyna Cichopek. Za jej kandydaturą miało przemawiać doświadczenie zdobyte na tanecznych parkietach.

- W miejsce Anny Muchy jako jurorki brano pod uwagę Katarzynę Cichopek. Jest dobrą kandydatką, bo wszyscy ją lubią i jest życzliwa w stosunku do innych. Ma też spore doświadczenie w tańcu. Wygrała "Taniec z Gwiazdami" i przez długie lata prowadziła szkołę tańca z mężem Marcinem Hakielem - ocenia źródło portalu.

Okazuje się jednak, że Kasia budzi wątpliwości ze względu na małą "drapieżność", którą cechowała się Anna Mucha.

- Cichopek może okazać się zbyt grzeczna. W zastępstwie za Muchę produkcja pewnie chciałaby kogoś, kto podkręci oglądalność - stwierdza informator Pudelka.

Jak myślicie, czy Cichopek byłaby dobrą kandydatką?