Zamknij

Dance, dance, dance 2: gwiazdy "Ameryki Express" zatańczą w programie?

Maciej Friedrich
16.01.2020 19:26
Dance, dance, dance 2: gwiazdy "Ameryki Express" zatańczą w programie?
fot. Instagram:@dancedancedancetvp

Taneczne show "Dance, dance, dance" powraca na antenę TVP. W mediach pojawiły się informacje dotyczące pierwszych uczestników, którzy zmierzą się w 2. edycji programu. Na parkiecie mamy zobaczyć między innymi znany z "Ameryki Express" duet Fit Lovers

"Dance, dance, dance" to taneczne show TVP, które cieszyło się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się na wyprodukowanie 2. edycji programu. Pierwszą edycję wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wielbiciele "Dance, dance, dance" z niecierpliwością wyczekują informacji o uczestnikach, którzy zmierzą się na parkiecie 2. edycji. Do tej pory nie pojawiła się oficjalna lista, ale w mediach pojawiły się doniesienia o udziale między innymi Kasi Stankiewicz i Rafała Jonkisza. Jak informuje Wirtualna Polska, do składu dołączył także duet influencerów Fit Lovers znanych z udziału w "Ameryce Express".

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA] 

Dance, dance, dance 2: Fit Lovers zatańczą w programie?

Fit Lovers to para w życiu i w biznesie. Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza łączą pasję do treningów i życia "fit" z działalnością internetową. Popularność przyniósł im udział w "Ameryce Express" gdzie, choć Mateusz spotkał się z krytyką wielu widzów, zyskali oddanych fanów. Ostatecznie zajęli drugie miejsce. 

Fit Lovers poinformowali fanów o wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych, jednak w związku z zaproszeniem do "Dance, dance, dance 2" mieli powrócić do kraju. Sprawność fizyczna z pewnością pomogłaby im na parkiecie. 

Zagłosuj

Czekasz na 2. edycję "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF