Zamknij

Dance, dance, dance 2: wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych

Maciej Friedrich
24.04.2020 09:39
Dance, dance, dance 2: wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Przed nami wielki finał 2. edycji "Dance, dance, dance". Wiemy już, na jaki cel charytatywny finaliści chcą przekazać główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych. Część z nich ma prywatne wspomnienia z miejscami, które chcą wesprzeć.

Finał "Dance, dance, dance" tuż przed nami. Już w sobotę 25 kwietnia dowiemy się, który z duetów zwycięży w 2. edycji tanecznego show. Z powodu pandemii koronawirusa finał odbędzie się wcześniej, a o główną nagrodę powalczą: Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Przemysław Cypriański i Rafał Mroczek oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Nagroda w finale "Dance, dance, dance" warta jest wysiłku, jaki uczestnicy musieli włożyć w rywalizację. Zwycięski duet otrzyma 100 tysięcy złotych, który będzie mógł przekazać na wybrany cel charytatywny. Okazuje się, że finaliści podjęli już decyzję.

Dance, dance, dance 2: na jaki cel przeznaczona zostanie główna nagroda?

Jeśli w finale "Dance, dance, dance 2" poszczęści się Ani Karczmarczyk i Mateusz Łapka, zamierzają przekazać główną nagrodę na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, domu tymczasowego dla ponad 20 niemowląt i dzieci. Okazuje się, że aktorka ma prywatne wspomnienia związane z placówką.

- Moja mama i ciocie pracowały w tym miejscu. Przychodziłam tu przede wszystkim do mamy, ale kończyło się tak, że bawiłam się z dzieciakami. To miejsce nauczyło mnie odpowiedzialności za drugiego człowieka - zdradziła Ania.

Pamela i Mateusz, czyli duet Fit Lovers, chcieliby wesprzeć osoby z niepełnosprawnością, przekazując 100 tysięcy złotych na rzecz Klubu Sportowego AWF w Warszawie.

- Wydaje mi się, że osoby niepełnosprawne potrzebują pieniędzy, żeby móc rozwijać się w sporcie - twierdzi Mateusz.

Natomiast jeśli zwycięzcami zostaną Rafał Mroczek i Przemysław Cypriański, pieniądze przekażą Fundacji Jedni Drugim, by pomóc małej Zuzi.

- Wiedzieliśmy, że Zuzi potrzebna jest operacja, żeby mogła swobodnie się poruszać. Jest to ogromna kwota, więc mamy nadzieję, że przyczynimy się do zebrania potrzebnej sumy.

Wielki finał drugiej edycji „Dance, dance, dance” już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVP2.

Zagłosuj

Czekasz na finał "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/TVP/MF