Zamknij

Dance, dance, dance 2: Kto poprowadzi program? Zaskakująca decyzja TVP

Maciej Friedrich
27.01.2020 16:00
Dance, dance, dance 2: Kto poprowadzi program? Zaskakująca decyzja TVP
fot. Instagram:@dancedancedancetvp

Już pod koniec lutego będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji "Dance, dance, dance". Pojawiła się lista uczestników, nie było jednak wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan. Prezes TVP Jacek Kurski miał zdradzić sekret w jednym z wywiadów. 

"Dance, dance, dance" to taneczny program TVP, który okazał się bardzo popularnym formatem. Nic dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się na emisję 2. edycji show. Według medialnych zapowiedzi pierwszy odcinek nowej odsłony zobaczymy już 29 lutego. Bardzo interesująco wygląda lista uczestników, którzy będą rywalizować o zwycięstwo. Nie mniejszą ciekawość widzów wzbudzała kwestia prowadzących. 

Przypomnijmy, że gospodarzami 1. edycji "Dance, dance, dance" byli Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka jednak straciła angaż w tanecznym show, podobnie jak w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Jak informuje portal Wirtualne Media, prezes TVP Jacek Kurski poinformował o decyzji dotyczącej prowadzących "Dance, dance, dance 2". 

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła kulisy zwolnienia z TVP. Nie szczędzi ostrych słów

Dance, dance, dance 2: Kto poprowadzi program za Barbarę Kurdej-Szatan?

Pod koniec października pojawiły się plotki, że Barbarę Kurdej-Szatan w "Dance, dance, dance" ma zastąpić Katarzyna Cichopek. Mówiło się nawet o pojawieniu się w fotelu jurora męża aktorki, Marcina Hakiela. Według portalu Wirtualne Media" decyzja TVP jest zupełnie inna. Miał ją przekazać sam prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. 

Jeśli jest na scenie tak silna osobowość, jak Tomasz Kammel, „pociągnie” cały program. Szukamy za to kogoś na backstage - poinformował w rozmowie z portalem. 

Być może Cichopek pojawi się w programie właśnie "za sceną". 

Zagłosuj

Czekasz na "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF