Zamknij

Pudelek: Nagrania "Dance, dance, dance" wstrzymane przez koronawirusa

28.02.2021 21:46
Tomaszewska
fot. Arsen Petrovych/TVP/East News

Pudelek: "Nagrania "Dance, dance, dance" wstrzymane przez koronawirusa". Serwis przekazał informację od tajemniczego informatora.

"Dance, dance, dance" to w ostatnich dniach bardzo głośne show TVP. Póki co o trzeciej edycji głośno jest za sprawą "przetasowań" w gronie jurorskim. Najpierw pojawiły się wieści o zwolnieniu Anny Muchy i Roberta Kupisza, potem informacje, że do obsady dołącza broniąca wolności słowa zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk, a wreszcie doniesienia o "przejęciu" Agustina Egurroli - choreografa i tancerza związanego z telewizją TVN.

Premiera "Dance, dance, dance" zaplanowana jest na 5 marca, więc nagrania powinny ruszyć lada moment. Jeden z portali poinformował właśnie, powołując się na swoje tajemnicze źródło z ekipy show, że nagrania rzekomo zostały wstrzymane z powodu koronawirusa.

Zobacz także: Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej. Zaskakujące słowa Prezesa TVP

Pudelek: "Nagrania "DDD" wstrzymane przez COVID-19

Jak informuje "Pudelek", w związku z wykryciem koronawirusa u członków ekipy - zarówno tancerzy jak i części uczestników - prace na planie rzekomo zostaną wstrzymane. Podobno właśnie poszczególne osoby biorące udział w realizacji są powiadamiane o wstrzymaniu nagrań. Niektórzy nadal czekać mają na wyniki testów.

"Dzwonią z produkcji do wszystkich z informacją, że nagrań nie będzie do odwołania" - cytuje swoje źródło "Pudelek".

Teraz w produkcji panować ma nerwowa atmosfera, spowodowana oczywistymi przesunięciami w realizacji. Ekipa mogłaby stracić aż 10 dni.

"W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy - na przykład Ida i Agustin -  jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy" - przekazał "Pudelkowi" tajemniczy informator.

Wysłaliśmy do TVP prośbę o komentarz w tej sprawie i czekamy na odpowiedź. Jak tylko się pojawi, poinformujemy o tym.

RadioZET.pl/AS