Zamknij

Dance, dance, dance: Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan

Patrycja Chudolińska
12.02.2020 15:44
Dance, Dance, Dance
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

"Dance, dance, dance" niebawem powróci na antenę TVP. Jakiś czas temu poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników. Teraz ujawniono, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej. Widzowie nie mogą się doczekać.

Dance, dance, dance 2: Nowi prowadzący programu

"Dance, dance, dance 2" już niedługo się rozpocznie. Pierwsza edycja tanecznego show okazała się hitem. Program poprowadzili Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, natomiast zwycięską parą zostali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska.

W drugiej edycji doszło do ważnych zmian. W programie "Dance, dance, dance" nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka rozwiązała współpracę z TVP. W show nie pojawi się także Ewa Chodakowska, dotychczasowa jurorka. Trenerkę zastąpi Anna Mucha.

Teraz ujawniono, kto zajmie miejsce Barbary Kurdej-Szatan i u boku Tomasza Kammela poprowadzi taneczne show. Będzie to Tamara Gonzalez Perea, znana również jako Macademian Girl.

- Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem - przyznała nowa prowadząca.

Dance, dance, dance 2: Kiedy premiera?

Premiera 2 sezonu "Dance, dance, dance" będzie miała miejsce w sobotę 29 lutego na antenie TVP2. Widzowie już nie mogą doczekać się zmagań kolejnych uczestników. Na parkiecie wystąpią:

  • Fit Lovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)
  • Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański
  • Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem
  • Kasia Stankiewicz z siostrą Anną
  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
  • Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka
Zagłosuj

Będziesz oglądać "Dance, dance, dance 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh