Zamknij

"Dance, dance, dance 2" FINAŁ: Ogromna zmiana w programie. Zaskakujące informacje o finale

Maciej Friedrich
14.04.2020 18:00
"Dance, dance, dance 2" FINAŁ: Ogromna zmiana w programie. Zaskakujące informacje o finale
fot. materiały prasowe / dance dance dance / TVP 2

Telewizja Polska podjęła kolejną decyzję związaną z pandemią koronawirusa. Finał 2. edycji "Dance, dance, dance" zobaczymy wcześniej i w innej formule. Kiedy dowiemy się, który z  duetów zwyciężył?

"Dance, dance, dance" to taneczne show, które możemy oglądać na antenie TVP. Obecnie mogliśmy podziwiać już 2. edycję, w której zmierzyli się między innymi Rafał i Krzysztof Jonkisz czy Rafał Mroczek i Przemysław Cypriański. Dotychczas wyemitowane odcinki wzbudzały niemałe emocje nie tylko wśród widzów, ale także jurorów. Anna Mucha podczas jednego z występów rozpłakała się.

Niestety, 2. edycja "Dance, dance, dance" podzieliło losy wielu rozrywkowych programów i z powodu pandemii koronawirusa. Program został zawieszony, jednak na TVP2 mogliśmy oglądać nagrane już odcinki. Okazuje się jednak, że wyjątkowa sytuacja niesie za sobą wyjątkowe decyzje. Telewizja Polska podjęła zaskakującą decyzję o wcześniejszym zakończeniu edycji. Jak będzie wyglądał finał?

Dance, dance, dance 2: Wcześniejsze zakończenie programu. Kiedy finałowy odcinek?

W sobotę 18 kwietnia obejrzymy odcinek "Dance, dance, dance", w którym zatańczą między innymi Rafał Mroczek i Anna Kaczmarczyk. Okazuje się jednak, że będzie to ostatni odcinek przed finałem programu.

Ze względu na środki bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa, trzy finałowe duety nie pojawią się już na scenie. Widzowie wybiorą zwycięzców poprzez głosowanie SMS. Wielki finał ma odbyć się na żywo w studiu "Pytania na śniadanie" w sobotę 25 kwietnia. Poza finalistami pojawią się w nim jurorzy Anna Mucha i Robert Kupisz, a także Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel i Ida Nowakowska.

Zwycięski duet przekaże główną wygraną, 100 tysięcy złotych, na wybrany cel charytatywny.

Zagłosuj

Oglądasz "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF