Zamknij

Qczaj zaatakowany w sieci. Zdradził, że chce adoptować dziecko

Maciej Friedrich
11.05.2020 16:05
Qczaj zaatakowany w sieci. Zdradził, że chce adoptować dziecko
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Daniel Kuczaj to trener personalny znany między innymi z występu w "Tańcu z gwiazdami". Popularny Qczaj, który w wyznał, że jest homoseksualistą, napisał pod zdjęciem Anny Lewandowskiej, że marzy o adoptowaniu dziecka. Naraził się tym na krytykę i wywołał gorącą dyskusję.

Daniel Kuczaj to popularny trener fitness znany jako Qczaj. W mediach o 31-letnim góralu zrobiło się głośno, gdy wystąpił w 9. edycji "Tańca z gwiazdami", był także gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Daniel nie boi się rozmów o swoim życiu prywatnym, opowiedział między innymi o trudnym dzieciństwie z ojcem alkoholikiem. Dla wielu fanów Qczaja było szokiem, gdy w lutym 2020 roku zdecydował się na coming out.

Po tym, jak zdradził swoją orientację seksualną, spadła na niego fala hejtu, na szczęście znalazło się także wiele osób, które broniły trenera tak jak Agata Młynarska. Teraz po raz kolejny szczere wyznanie Kuczaja wywołało burzę. Chodzi o kwestię adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Gorąco zrobiło się pod postem Anny Lewandowskiej.

Qczaj pochwalił się przed Kubą Wojewódzkim swoim przyrodzeniem

Daniel Kuczaj skrytykowany za chęć adopcji dziecka. Ostro odpowiedział internautce

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie rączki małej Lary po tym, jak żona Roberta Lewandowskiego drugi raz została mamą. W komentarzach zaroiło się od gratulacji, swojej radości nie ukrywał także Daniel Kuczaj, który przy okazji przyznał, że sam chciałby zostać rodzicem.

- Chciałbym dać jakiemuś dzieciaczkowi lepszy start w życie, jakiego sam nie miałem, miłość, której będąc dzieckiem, od ojca nie zaznałem, ale w naszym kraju jakoś bardziej się woli, gdy dziecko obumiera w domu dziecka z braku miłości czy wychowuje się w patologii np. bite przez rodziców... W naszym kraju najważniejsze jest przysłowie "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina - napisał Qczaj.

Wypowiedź trenera fitness bardzo nie spodobała się jednej z internautek, wyraźnie przeciwnej adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

- Dziecko potrzebuje matki i ojca. Rodzina stworzona przez dwóch mężczyzn nie jest normalną rodziną i żadna miłość pana do dziecka nie zastąpi mu matki - czytamy.

Pod postem wywiązała się gorąca dyskusja. Na komentarz zdecydował się także Daniel, który nie szczędził gorzkich słów.

- Z całym szacunkiem - proszę się puknąć w czoło. Dziecko potrzebuje miłości! Jeśli chodzi o normalność, to proszę powiedzieć wszystkim samotnym mamom, że są nienormalne, proszę również powiedzieć to babciom, które je wychowują… Ja również szanuję tak ograniczone osoby jak pani, ale jeśli kiedykolwiek będę miał szansę, by mieć dziecko, to będę je miał! - podsumował.

A jakie jest wasze zdanie w tym kontrowersyjnym temacie.

Zagłosuj

Co sądzisz o możliwości adoptowania dzieci przez pary homoseksualne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF