Zamknij

Daniel Martyniuk jest osaczony przez nową partnerkę? Danuta Martyniuk martwi się o syna

15.09.2020 22:29
Daniel Martyniuk
fot. Polska Press/East News

Daniel Martyniuk od pewnego czasu jest widywany w towarzystwie kobiety. Okazuje się, że nie jest to nowo poznana osoba, tylko jego była miłość - Faustyna. Niestety, nie podoba się to Danucie Martyniuk. Mama martwi się, że była dziewczyna osacza jej syna.

Daniel Martyniuk od pewnego czasu jawi się jako niesforny syn króla disco-polo. Zaczęło być o nim głośno, kiedy okazało się, że przygotowuje się do ślubu, a państwo Martyniukowie zostaną dziadkami. Huczna impreza, która odbyła się jesienią 2018 roku, kosztowała Zenona Martyniuka milion złotych. Oprócz suto zastawionych stołów i atrakcji typowych dla wesel, u Daniela Martyniuka zaśpiewał oczywiście sam Zenon, a gwiazdą był lider zespołu Weekend

Jednak o weselu na 250 osób szybko zapomniano, kiedy na małżeństwie Daniela i Eweliny pojawiły się pierwsze rysy. Już w kilka miesięcy po ślubie plotkowano, że małżonkom niezbyt się układa. Wreszcie na jaw wyszły nowe fakty: Daniel miał w stosunku do żony zachowywać się agresywnie i nie chciał wpuścić jej do domu. Kiedy na świecie pojawiło się dziecko, zaistniały trudności w godzeniu ról i obowiązków. Wreszcie Ewelina nie wytrzymała i złożyła pozew rozwodowy, ale do rozwodu ostatecznie nie doszło, bo Daniel, po interwencji rodziców, zdecydował, że jednak do tego nie dopuści.

Ostatecznie sprawa się toczy swoim torem i trudno powiedzieć, co dalej się wydarzy. Pewne jest, że od dłuższego czasu Daniel Martyniuk ma sporo kłopotów, o których chętnie opowiada w sieci. Nic dziwnego, że martwi się o niego jego mama.

Danuta Martyniuk martwi się o syna

Danuta Martyniuk wie, że Daniel od pewnego czasu spotyka się z byłą dziewczyną. Nie jest z tego zadowolona i nie kryje niechęci do Faustyny. W rozmowie z "Twoim Imperium" troskliwa mama zdradziła wprost, że nie lubi dziewczyny, bo osacza jej syna.

"Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego" - powiedziała. Dodała, że to żona jej syna jest dla niej prawdziwą rodziną.

"Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną" - skwitowała.

Wygląda jednak na to, że po raz kolejny Daniel nic nie robi sobie z trosk rodziców i ani myśli na poważnie zająć się rodziną.

RadioZET.pl/WP.pl/AS