Zamknij

Daniel Martyniuk zagra w serialu Showmaxu

Redakcja
05.11.2018 10:57
Daniel Martyniuk
fot. Facebook

Wygląda na to, że Daniel Martyniuk ma ochotę wkroczyć do show-biznesu. Syn króla disco polo, który studiował w Szkole Morskiej w Gdyni, a potem zajął się prowadzeniem restauracji, dostał propozycję od platformy Showmax, by zagrać w serialu.

Niedawno Daniel Martyniuk wstąpił w związek małżeński z Eweliną Golczyńską. Ich ślub oraz huczne wesele wyprawione przez Zenona Martyniuka za milion złotych z uwagą śledziły media. W prasie i w sieci regularnie pojawiały się wzmianki na temat wydarzenia oraz przygotowań. Być może Danielowi Martyniukowi spodobało się zaciekawienie mediów i postanowił sam zostać gwiazdą? Okazuje się, że będzie miał szansę pokazać się szerszej publiczności w serialu platformy Showmax.

Zobacz także

Daniel Martyniuk przyjął propozycję Showmaxu, choć szczegóły przedsięwzięcia nie są dotąd znane. Wiadomo, że syn gwiazdora disco polo zagra czarny charakter (o dobrym sercu). Ciekawe, jak się sprawdzi w tej roli. Wygląda na to, że jest wszechstronnie uzdolniony. Wcześniej Zenon Martyniuk zdradzał, że Daniel ma talent wokalny i dobrze gra na gitarze. Czy równie dobrze poradzi sobie z aktorstwem?

RadioZET.pl/SA