Zamknij

Daniel Olbrychski ma syna w USA. Victor Longo-Olbrychski jest łudząco podobny do ojca [FOTO]

Maciej Friedrich
02.06.2020 15:04
Daniel Olbrychski ma syna w USA
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Niewielu fanów wie, że Daniel Olbrychski ma syna, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Victor Longo-Olbrychski ma 32 lata i jest uderzająco podobny do znanego ojca. Czym się zajmuje i czy poszedł w ślady Olbrychskiego?

Daniel Olbrychski to bez żadnych wątpliwości prawdziwa ikona polskiego kina. Urodzony w 1945 roku aktor ma na swoim koncie imponującą ilość ról, spośród których większość to produkcje świetne, jeśli nie kultowe. Hity takie jak „Potop”, „Panny z Wilka” czy „Ziemia obiecana” to zaledwie niewielka część jego dorobku. Talent Olbrychskiego doceniono także za granicą, aktor pojawił się w wielu produkcjach, między innymi w „Salt” u boku Angeliny Jolie.

Olbrychski znany jest także z głośnych związków. Gwiazdor spotykał się z Marylą Rodowicz, był także dwukrotnie żonaty. Owocem małżeństwa z Moniką Dzienisiewicz jest syn Rafał Olbrychski, z drugą żoną, Zuzanną Łapicką, ma córkę Weronikę. Wielu fanów nie zdaje sobie jednak sprawy, że Olbrychski ma także drugiego syna, owoc nieślubnego związku.

Angelina Jolie do Olbrychskiego: "Bądź łaskaw się od*******ć". O co poszło?

Victor Longo-Olbrychski – kim jest nieślubny syn Daniela Olbrychskiego?

W połowie lat 80. Daniel Olbrychski zagrał w „Róży Luksemburg”, gdzie partnerowała mu niemiecka aktorka Barbara Sukowa. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn, o którym niewiele słychać w Polsce. 32-letni obecnie Victor Longo-Olbrychski mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, Sukowa po rozstaniu z Olbrychskim ułożyła sobie życie z amerykańskim artystą Robertem Longo.

Nie ma wątpliwości, że Victor urodę ma po sławnym tacie odziedziczył urodę. Na zdjęciach, które publikuje na swoim profilu na Instagramie wyraźnie widać, że 32-latek jest niezwykle podobny do Olbrychskiego. Panowie przez lata nie mieli kontaktu, spotkali się gdy Victor miał 20 lat. Jednak teraz ich relacja miała się zdecydowanie poprawić.

Victor jest artystyczną duszą, jednak postanowił pójść w inną stronę niż rodzice. Próbował swoich sił w modelingu, zajął się także muzyką. Niektóre z jego nagrań można znaleźć na Instagramie.

RadioZET.pl/MF