Zamknij

Daniel Radcliffe dementuje plotki o zakażeniu koronawirusem

Sylwia Wamej
17.03.2020 13:48
Daniel Radcliffe
fot. Invision/ East News

Daniel Radcliffe zdementował plotki, jakoby był zarażony koronawirusem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" odniósł się do rewelacji krążących w sieci.

Daniel Radcliffe zdementował plotki, że jest zarażony koronawirusem

Daniel Radcliffe odniósł się do plotek krążących w sieci, że jest zarażony koronawirusem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" zdementował rewelacje, które pojawiły się w sieci. Na Twitterze pojawiła się informacja, że testy, które wykonał aktor na obecność koronawirusa są pozytywne, a on sam musi poddać się leczeniu. Gwiazdor wyjaśnił, że padł ofiarą okrutnego żartu internautów, o którym dowiedział się przypadkiem, podczas przygotowań do występu w teatrze.

"Wszedłem do pokoju charakteryzacji, żeby przygotować się do występu i jeden z makijażystów nagle wypalił: "Moja siostrzenica właśnie napisała mi SMS-a, że masz koronawirusa". Nie wiedziałem o co chodzi, ale pokazał mi tweeta, w którym napisano, że jestem pierwszą znaną osobą zakażoną koronawirusem. Opublikowano go chyba na fałszywym koncie BBC i zobaczyło go wiele tysięcy osób... Tak działa internet - powiedział Daniel.

30-letni aktor postanowił żartobliwie skomentować całą sytuację.

"To chyba dlatego, że ciągle wyglądam na chorego, więc jak ktoś powie o mnie coś takiego, to ludzie są w stanie w to uwierzyć. Jestem bardzo blady. Ale cóż, schlebia mi, że to akurat mnie wybrali  - skomentował, żartując.

Gwiazdy filmu zarażone koronawirusem

Niestety, mniej szczęścia miał Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, aktorka "Bonda" Olga Kurylenko oraz gwiazdor "Wiedźmina" i "Gry o tron" -Kristofer Hivju Te gwiazdy zarażone są koronawirusem. Na wynik testów czeka również Heidi Klum.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW