Zamknij

Danuta Martyniuk ujawnia SMS-y od byłej synowej. Ukrywała romans Daniela?

23.09.2020 11:13
Zenek Martyniuk z żoną Danutą
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Danuta Martyniuk pokazała wiadomości od byłej żony Daniela. Ewelina informuje w nich, że postara się ograniczyć kontakty Martyniuków z małą Laurą. Ponadto oskarża Danutę o ukrywanie romansu syna. 

Danuta Martyniuk do niedawna traktowała synową jak własną córkę. Ciepło wypowiadała się o niej w wywiadach, twierdząc, że Ewelina to anioł, nie dziewczyna. Sytuacja diametralnie zmieniła się, gdy doszło do rozwodu Eweliny i Daniela, w wyniku którego dziewczyna otrzymała alimenty w wysokości 2 tys. zł i 1,2 zł na córkę. Żona Zenka nie zostawia na byłej synowej suchej nitki. Po tym, jak obsmarowała Ewelinę w "Fakcie", zarzucając jej chciwość i manipulowanie Danielem, ujawniła treści SMS-ów, które otrzymała kiedyś od byłej synowej.

Ewelina Golczyńska i Daniel Martyniuk byli małżeństwem dwa lata. Pobrali się w październiku 2018 roku po niespełna roku znajomości. Ewelina była już wtedy w ciąży. W lutym 2019 roku przyszła na świat ich córka, Laura. Z okazji narodzin dziecka Ewelina i Daniel postanowili się pogodzić po głośnej awanturze w Wasilkowie, po której Daniel stanął przed sądem za posiadanie marihuany. Niestety kolejne próby posklejania małżeństwa spełzły na niczym i doszło do rozwodu. W ubiegły poniedziałek sąd w Białymstoku uznał Daniela Martyniuka za winnego rozpadu małżeństwa. Wyrok jest nieprawomocny. Syn Zenka zapowiedział, że się od niego odwoła, bo nie zgadza się na alimenty dla żony. 

Danuta Martyniuk ujawniła SMS-y od byłej żony Daniela 

Żona króla disco polo broni syna jak lwica i robi wszystko, żeby udowodnić winę byłej synowej. Martyniukowa zdecydowała się upublicznić w mediach prywatne wiadomości od Eweliny. Była żona Daniela pisała do niej obszerne SMS-y, w których skarżyła się na Daniela i obwiniała go o zniszczenie jej życia. Wyznała wprost, że go nienawidzi. 

Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia - napisała Ewelina. 

Była żona Daniela miała żal do Danuty i Zenka, że pobłażali synowi, gdy ten wystawiał na pośmiewisko swoje małżeństwo. 

Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie. Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną - żaliła się.

Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę. Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak Wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki? - pyta w wiadomości Ewelina. 

Ewelina zapowiedziała, że niebawem pozbędzie się nazwiska Martyniuk i postara się ograniczyć kontakty Daniela z córką. 

Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia - wyznała. - Nie wybaczę Danielowi. Za dużo się wydarzyło i zostało powiedziane. Nie zmienię zdania i chcę, żeby Daniel zniknął z naszego życia jak najszybciej, bo go tak bardzo nienawidzę za to wszystko, co mi zrobił i Lali - czytamy w SMS-ie.

Posłuchaj podcastu