Zamknij

Daria Chojnacka z Bliźniaczek ID Twins trafiła do szpitala. Siostra prosi o pomoc

14.09.2020 20:38
Siostry Iza i Daria Chojnackie
fot. Mateusz Jagielski/East News

Daria Chojnacka ze znanego duetu sióstr ID Twins miała poważny wypadek. Gwiazda disco polo grająca w "Pętli" Patryka Vegi trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Jej siostra apeluje o pomoc. 

Daria Chojnacka, jedna z sióstr-bliźniaczek ID Twins, uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego trafiła do szpitala. Wokalistka disco polo, która razem z siostrą wystąpiła w odważnych scenach w "Pętli" Patryka Vegi, ma złamaną kość udową i dotkliwe obrażenia ciała. 24-latka pozostaje pod opieką lekarzy. Po zabiegu czeka ją jednak długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Siostra Darii, Iza, postanowiła zwrócić się do internautów o wsparcie finansowe. 

Daria i Iza Chojnackie, znane jako ID Twins, to bliźniaczki z Płocka występujące w rozmaitych programach rozrywkowych. Do tej pory można je było oglądać m.in. w "Take me out. Umówi się ze mną", randkowym show emitowanym  Polsacie oraz "Pojedynku na modę" w TVN Style. Podobnie jak niegdyś siostry Godlewskie dziewczyny tworzą wokalny duet, wykonujący muzykę z gatunku disco polo. Do ich największych hitów należą "Ale teraz" i "Daj mi znak". Siostry Chojnackie można obecnie podziwiać w filmie "Pętla" Patryka Vegi. Daria i Iza wcieliły się w role pracownic agencji towarzyskiej uprawiających seks z bohaterem granym przez Antka Królikowskiego. Wkrótce Daria i Iza pojawią się w zaplanowanym na październik serialu TVN "Królestwo Kobiet". W rolach głównych pojawią się: Krystyna Janda, Karolina Gruszka, Gabriela Muskała, Aleksandra Adamska i Artur Żmijewski. 

Siostry Chojnackie: Daria trafiła do szpitala. Iza apeluje o pomoc 

W miniony weekend na profilu Izy Chojnackiej pojawił się druzgocący post o jej siostrze. Dowiadujemy się z niego, że Daria Chojnacka trafiła do szpitala z poważnym złamaniem kości udowej i obrażeniami ciała. Na zdjęciach widzimy pokiereszowaną Darię z obandażowaną nogą oraz rozcięcia skóry ze świeżo założonymi szwami.

Uwaga, pomoc! Doszło do wypadku! Moja siostra, Daria Chojnacka, trafiła do szpitala ze złamaniami kości udowej z obrażeniami ciała. Będą nam potrzebne pieniążki dla niej na leczenie oraz rehabilitacje. My pomagamy Wam. Dziś chcemy zobaczyć kto pomoże nam. Podaruj tyle, ile możesz, liczy się każda złotówka, każdy gest - zaapelowała Iza.

Gwiazda disco polo nie chciała zdradzić, jak doszło do wypadku. Obleciała jednak, że odezwie się, gdy wszystko wróci do normy. 

Posłuchaj podcastu