Zamknij

Daria Dąbrowska z 7. edycji "Top Model" atakuje Michała Piróga. "Jesteś obrzydliwy"

25.11.2020 10:53
Daria Dąbrowska
fot. Jan Bielecki/ East News

Daria Dąbrowska brała udział w 7. edycji "Top Model". Modelka wyraziła jasno swoje stanowisko w sprawie Dominica D'Angelica, który w związku z kryminalną przeszłością został usunięty z finału. Była uczestniczka "Top Model" zaatakowała Michała Piróga. Prowadzący "Top Model" stanął po stronie Dominica, co wyraźnie nie spodobało się Darii.

Daria Dąbrowska dość jasno określiła swoje stanowisko w sprawie Dominica D'Angelica, który w związku z kryminalną przeszłością został usunięty z programu. W przeszłości Dominic miał m.in. dopuścić się przestępstwa seksualnego na nieletniej. Niektórzy tak jak m.in. Dawid Woliński czy Michał Piróg stanęli w obronie uczestnika "Top Model", podkreślając, że nie można go skreślać i warto uspokoić emocje. Z Michałem Pirógiem nie zgadza się Daria Dąbrowska, uczestniczka 7. edycji "Top Model".

Zobacz też: Top Model: Skandal wokół Dominica D'Angelica. Szokujące doniesienia mediów na temat finalisty show 

Daria Dąbrowska z "Top Model" atakuje Michała Piróga: "Jesteś obrzydliwy"

Pod postem Piróga Daria pozwoliła sobie na szczery i mocny komentarz. Była uczestniczka zarzuciła Michałowi Pirógowi hipokryzję.

"Michale, jesteś obrzydliwy. Kreujesz się w sieci na feministę, na człowieka broniącego kobiet, a teraz robisz coś takiego? Swoim zachowaniem upokarzasz ofiarę, wyrok to nie są domniemania albo plotki! To są fakty. Myślisz, że sędziowie tak łatwo wydaliby wyrok i karę gdyby były wątpliwości, a dowody poszlakowe? Swoim zachowaniem zdradzasz kobiety i pokazujesz, że chodziło ci tylko o fame i bronienie tego co popularne. Najpierw Strajku Kobiet, teraz Dominica - napisała Daria.

Warto podkreślić, że sam zainteresowany - Dominic D'Angelica przerwał milczenie i na swoim profilu na Instagramie opublikował oświadczenie, w którym podkreśla, że nigdy nie został uznany za winnego. Dominic wyznał, że owszem był w areszcie, jednak nie w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne.

RadioZet.pl