Zamknij

Ładocha wspomina współpracę z Górniak. Przewrażliwienie diwy doprowadziło do absurdalnej sytuacji

13.01.2021 10:23
Daria Ładocha
fot. VIPHOTO/East News

Daria Ładocha opowiedziała zabawną historię o Edycie Górniak. Koronasceptyczna piosenkarka tak bardzo bała się inwigilacji, że kazała pochować wszystkim karty kredytowe z chipami. 

Edyta Górniak nie ma ostatnio dobrej passy. Jurorka "The Voice of Poland" była ostro krytykowana za teorie spiskowe na temat pandemii koronawirusa oraz niechęci do szczepień przeciwko COVID-19. W jednym z live'ów Górniak miała zasugerować, że światowa pandemia jest spiskiem wpływowych ludzi, którzy dążą do przeprowadzenia selekcji ludzkości. Ponadto jej zdaniem skala zjawiska napędzana jest w dużej mierze przez ucharakteryzowanych na chorych statystów.

Choć później diwa zdementowała część wypowiedzi, twierdząc, że jej słowa zostały przeinaczone przez media, przylgnęła do niej łatka naczelnej koronasceptyczki i wyznawczyni foliarskich koncepcji. Niedawno Edyta Górniak zajęła trzecie miejsce w plebiscycie "Biologiczna Bzdura Roku 2020" za wypowiedź o maseczkach ochronnych. Chluby nie przyniosło jej także stwierdzenia na temat samouzdrawiania, inwazji cyborgów oraz obcych mocy próbujących zagarnąć "Królestwo Polskie".

Edyta Górniak znów radzi na temat szczepionek: "Wolę powierzyć swoje życie w ręce Boga"

Daria Ładocha o Edycie Górniak: "Kazała schować karty z chipami" 

Daria Ładocha, popularna blogerka kulinarna i prowadząca drugiej edycji programu "Ameryka Express", przypomniała kuriozalne zdarzenie z udziałem Edyty Górniak, które miało miejsce za kulisami jednego z programów. Piosenkarka miała wymagać od członków ekipy, by zostawili karty z chipami na zewnątrz, ponieważ obawiała się namierzenia. 

Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzeniaJak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta - zdradziła Ładocha w show Rafała Paczesia. 

Na wszelki wypadek gwiazda TVN-u powiedziała w zapowiedzi, że "przeprasza wszystkich, których niechcący obraziła". Myślicie, że ujawniając tę historię, podpadła Edycie?

Edyta Górniak została zdradzona. Napisała o skandalicznym wybryku byłego partnera