Zamknij

Top Model: Daria Zhalina wzięła ślub. Pokazała zdjęcia [FOTO]

17.07.2020 09:14
Daria Zhalina z Top Model wzięła ślub
fot. Instagram:@daria.zhalina

Daria Zhalina, finalistka 6. edycji "Top Model", wzięła ślub. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z romantycznej sesji ślubnej. Możemy podziwiać ją w sukni zaprojektowanej z wyjątkowych materiałów. Fani nie kryli zachwytu.

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów stacji TVN, który zyskał grono oddanych fanów, a wiele osób zainteresował tematem mody i modelingu. Dla wielu uczestników był także trampoliną do kariery, mowa tu nie tylko o osobach, które zwyciężyły w finale. Karolina Pisarek czy Klaudia El Dursi poradziły sobie świetnie, jednak nie mogły cieszyć się z głównej nagrody. Mimo to udział w programie był dla nich zwycięstwem, zyskały ogromne zainteresowanie mediów. Kaludia prowadziła kontrowersyjny "Hotel Paradise", a Karolina zwyciężyła w finale 2. edycji "Ameryki Express". Jak widać, nie zawsze trzeba stanąć na najwyższym stopniu podium, by osiągnąć sukces.

Podobnie sprawy miały się w przypadku Darii Zhaliny, uczestniczki 6. edycji "Top Model". Jej charakterystyczna uroda zachwyciła jurorów, co pozwoliło jej zająć bardzo wysokie, trzecie miejsce. Choć nie wygrała, zyskała ogromną sympatię i popularność. Świadczyć może o tym jej profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 147 tysięcy użytkowników. Daria publikuje na nim swoje zdjęcia w różnorodnych stylizacjach i efekty sesji zdjęciowych. Wśród nich można było odnaleźć fotografie z ukochanym. Najważniejsza jednak pojawiła się 16 lipca. Zhalina wzięła bowiem ślub, czym postanowiła pochwalić się wielbicielom.

 Klaudia El Dursi kusi nagimi pośladkami. Pokazała gorące zdjęcie z łóżka [FOTO]

Top Model: Daria Zhalina wzięła ślub. Pokazała zdjęcie w sukni

Na profilu Darii Zhaliny na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze ślubnej sesji świeżo upieczonych małżonków. Nie sposób nie dostrzec radości na twarzach zakochanych, uwagę przykuwa jednak także oryginalna suknia uczestniczki "Top Model". Została ona wypożyczona z firmy E- garderobe, która pochwaliła się stylizacją Darii na swoim profilu. Co ciekawe, kreacja australijskiej marki Keepsake została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.

Oczywiście pod postem Zhaliny pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami na nową drogę życia. Oczywiście my także życzymy wszystkiego najlepszego!