Zamknij

Dariusz K. zeznawał w sprawie dilera gwiazd. Co ujawnił?

Redakcja
28.11.2018 11:56
Dariusz K. zeznawał w sprawie dilera gwiazd. Co ujawnił?
fot. Archiwum RadiaZET.pl

To miał być przełom w śledztwie. Na zeznania Dariusza K. w sprawie tzw. dilera gwiazd czekano od dawna. To, co powiedział były mąż Edyty Górniak, zaskoczyło obecnych.

Zeznania Dariusza K. miały być bardzo ważnym ogniwem w sprawie Cezarego P. znanego jako „diler gwiazd”. Były mąż Edyty Górniak został doprowadzony do sądu, gdzie wystąpił w roli świadka. Wydawało się, że zeznania obciążą dilera, jednak to, co powiedział Dariusz K., zaskoczyło wiele osób obecnych na sali.

Dariusz K. zeznawał przed sądem

Skazany na 6 lat więzienia za potrącenie kobiety na pasach ze skutkiem śmiertelnym zaznaczył, że choć zna Cezarego P., to jednak nigdy nie kupował od niego kokainy.

„Oskarżony nie sprzedał mi kokainy ani mi jej nie oferował” – powiedział. W wielu swoich zeznaniach Dariusz K. zasłaniał się lukami w pamięci.

„Poznałem oskarżonego jakiś czas temu, kilka lat temu, próbowałem sobie przypomnieć ten moment, ale nie pamiętam szczegółów. Mogę przypuścić, że było to po jakimś koncercie lub evencie z moim udziałem. Na pewno dostał ode mnie wizytówkę, mogę przypuszczać, że wpisałem jego numer do swojego telefonu, ale nie jestem pewien. Nie przypominam sobie, żebym się z nim kontaktował telefonicznie” – stwierdził.

Spodziewano się, że zeznania Dariusza K. będą przełomem w sprawie „dilera gwiazd” i pogrążą go. Tak jednak się nie stało. Zapowiada się żmudny proces.

RadioZET.pl/SE/SA

13:05

Test 5

13:01
12:59

Test 3

12:59

Test 2

12:58

Test 1