Zamknij

Dawid Czupryński wziął ślub. Gwiazdor "Na Wspólnej" poślubił ukochaną Patrycję

14.08.2020 20:14
Dawid Czupryński
fot. Piotr Molecki/ East News

Dawid Czupryński znany z m.in. roli Bruna w serialu "Na Wspólnej" wziął ślub. Gwiazdor poślubił ukochaną Patrycję. Na ślubie i weselu nie zabrakło serialowych kolegów z "Na Wspólnej".

Dawid Czupryński wziął ślub. Gwiazdor "Na Wspólnej" poślubił ukochaną Patrycję

Dawid Czupryński ożenił się. Aktor znany szerszej publiczności z serialu "Na Wspólnej" wziął ślub z ukochaną Patrycją. Na tym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć kolegów i koleżanek z serialu. Na weselu bawiła się m.in. Katarzyna Chorzępa, czyli serialowa Eliza, która pokazała na swoim Insta Stories zdjęcie z uroczystości. "Było pięknie i wzruszająco. Też chcę taki ślub" - podpisała jedno ze zdjęć.

Trzeba przyznać, że Dawid Czupryński bardzo chroni swoją prywatność, dlatego na jego profilu prawie nie znajdziemy wspólnych zdjęć z ukochaną. 31-letni aktor publikuje za to mnóstwo zdjęć z podróży czy planów zdjęciowych.

Dawid Czupryński: W jakich produkcjach zagrał 31-letni aktor?

Dawid Czupryński uczęszczał do Policealnego Studio Aktorskiego Lart studiO w Krakowie. W 2014 ukończył wrocławską filię Wydziału Aktorskiego PWST. Na swoim koncie ma role teatralne, filmowe czy serialowe. Widzowie znają go z m.in. takich produkcji jak m.in. "Kamienie na szaniec", "Bodo" czy "Underdog". Serialowym widzom dał się poznać, grając w takich serialach jak m.in. "M jak miłość", "Pierwsza miłość", "Bodo", "Ojciec Mateusz" czy "Komisarz Alex". Od 2014 roku wciela się w postać Bruna w serialu "Na Wspólnej".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl