Zamknij

Narożny atakuje Magdalenę. Mówi o długach, blokowaniu rozwodu kościelnego i braku talentu

22.02.2021 15:32
Dawid Narożny
fot. Pawel Murzyn/East News

Dawid Narożny ujawnił problemy byłej żony Magdaleny Narożnej. Były muzyk Pięknych i Młodych opowiedział m.in. o zadłużeniu wokalistki oraz zadrwił z jej umiejętności wokalnych. 

Dawid Narożny był gwiazdą zespołu disco polo Piękni i Młodzi, który tworzył razem z żoną Magdaleną Narożną i Danielem Wilczewskim. W czerwcu 2019 roku Narożni poinformowali o rozwodzie, ale jednocześnie zapewnili, że ich prywatne sprawy nie będą rzutowały na działalność zespołu. Wkrótce Dawid związał się z Joanną, która w listopadzie urodziła mu syna. Magdalena również szczęśliwie układa sobie życie u boku przyjaciela z dawnych lat Krzysztofa Byniaka. Owocem małżeństwa Narożnych jest 9-letnia Gabriela.

W styczniu 2019 roku w zespole Piękni i Młodzi doszło do rozłamu. Magdalena i Dawid Narożni pokłócili się po sylwestrowym koncercie w Zakopanem. W zajściu uczestniczyli także ich nowi partnerzy. W wyniku rękoczynów ukochana Dawida trafiła na SOR. Jak stwierdziła w rozmowie z Fakt.pl, została zaatakowana przez chłopaka Magdaleny. Po zdarzeniu Dawid Narożny został usunięty z zespołu, a na jego miejsce przyjęto Daniela Biczaka.

Magdalena Narożna pijana przy dziecku? Dawid uderza w byłą żonę i publikuje wideo

Dawid Narożny drwi z byłej żony w sieci

Dawid Narożny od paru miesięcy ponownie cieszy się pełną rodziną u boku ukochanej Joanny i ich synka Marcela. Niestety sprawy związane z byłą żoną nadal dają o sobie znać. Ostatnio gwiazdor disco polo ponownie skomentował zachowanie Magdaleny w mediach społecznościowych. Była to jego reakcja na reportaż w "Dzień Dobry TVN". Publiczne pranie brudów zaczął od tematu niespłaconego domu i problemów wokalistki z komornikiem. 

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć - szydził z ex małżonki Narożny. 

Były gwiazdor Pięknych i Młodych nie omieszkał skomentować faktu, że była żona nadal nie pozbyła się jego nazwiska. 

Jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną - dowcipkował i oskarżył Narożną o utrudnianie unieważnienia małżeństwa kościelnego. 

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni. Ty wiesz Asia dlaczego? - zapytał swoją ukochaną. 

Narożny postanowił wbić szpilę Magdalenie także za kiepskie warunki głosowe. Jego zdaniem wokalistka nie potrafi śpiewać, a swoje braki maskuje za pomocą odpowiednich programów. 

I właśnie kochani, moi drodzy i jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda - dogryzł byłej Dawid.

Zaskakujące, że do podobnego wniosku doszli fani Pięknych i Młodych, gdy usłyszeli nagranie Dawida z córką. 

Dawid Narożny nagrał z córką cover "Ona jest taka cudowna". Fani: "Gabi śpiewa lepiej niż mama"