Zamknij

Dawid Narożny o zaręczynach byłej żony. Chce unieważnienia ślubu

21.07.2020 20:01
Dawid Narożny
fot. Instagram/@dawidnarozny

Dawid Narożny i Magdalena Narożna znani z zespołu "Piękni i młodzi" rozwiedli się już jakiś czas temu. Relacje między były małżonkami wciąż są napięte. Ostatnio wokalistka disco polo zdradziła, że zaręczyła się z nowym partnerem. Jej były mąż przekazał gratulacje przyszłej młodej parze.

Dawid Narożny i Magdalena Narożna przez długi czas tworzyli zespół "Piękni i młodzi". Niestety, ich relacje popsuły się na tyle, że małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie. Choć początkowo przekonywali swoich fanów, że podejdą do sprawy profesjonalnie i będą utrzymywali przyjazne stosunki dla dobra zespołu, nie wszystko wyszło tak, jak się tego spodziewali. Na początku roku między byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami doszło do awantury, a nagranie z bójki trafiło do sieci.

Po tym wydarzeniu Magdalena Narożna podjęła decyzję o wykluczeniu Dawida z zespołu disco polo. Fani nie zareagowali pozytywnie na taki krok, a małżonkowie tylko podgrzewali internetową burzę, publikując coraz to nowsze informacje na temat ich prywatnych kłótni. W ostatnich tygodniach konflikt Magdy i Dawida wyraźnie ucichł - oboje skupiają się teraz na własnych projektach zawodowych i życiu u boku nowych partnerów. Niedawno Magdalena Narożna zdradziła, że zaręczyła się z ukochanym Krzysztofem. Co na to jej były mąż?

Zobacz także: Bójka w zespole Piękni i młodzi. Szokujące nagranie z awantury trafiło do sieci [WIDEO]

Piękni i młodzi: Dawid Narożny chce unieważnić ślub z Magdą Narożną

Do tej pory Dawid Narożny nie komentował zaręczyn swojej byłej żony. Mężczyzna skupia się teraz przede wszystkim na nowej partnerce, z którą spodziewa się dziecka. Wiadomości od internautów skłoniły go jednak do tego, by zareagował na doniesienia o Magdalenie Narożnej.

- Moi drodzy, dostają od was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w LISTOPADZIE i bardzo się z tego powodu cieszę, gratuluję (przyszłej młodej parze)! Może po tych licznych publikacjach "niemiłosiernie szczęśliwa osoba" zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem - napisał Dawid Narożny w relacji na Instagramie.

Dawid Narożny pogratulował byłej żonie oraz jej partnerowi. Przy okazji przyznał jednak, że stara się o unieważnienie ślubu kościelnego w trybie skróconym. Myślicie, że już niebawem stanie na ślubnym kobiercu z nową ukochaną?

Piękni i młodzi