Zamknij

Dawid Narożny uderza w byłą żoną. Ujawnił szokujące szczegóły konfliktu Pięknych i Młodych

Patrycja Chudolińska
20.01.2020 16:16
Dawid Narożny
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Dawid Narożny zdecydował się na odważne wyznanie. Były członek zespołu Piękni i Młodzi zdradził, jak zareagowała Magdalena Narożna, gdy dowiedziała się o poronieniu jego nowej partnerki.

Partnerka Dawida Narożnego straciła dziecko

Dawid Narożny przeżywa ostatnio trudny okres w życiu i karierze. Na początku stycznia, po sylwestrowej kłótni z byłą żoną Magdaleną Narożną, został usunięty z zespołu Piękni i Młodzi. Choć początkowo nie zgadzał się z decyzją, ostatecznie musiał ją zaakceptować. Nie pojawił się na ostatnim koncercie formacji w Koszalinie.

Konflikt Dawida i Magdaleny Narożnych jest bardzo głośny. Byli małżonkowie często publikują oświadczenia w mediach społecznościowych i udzielają komentarzy dziennikarzom. Teraz były członek zespołu zdecydował się na ujawnienie kulis awantury z byłą żoną. Ujawnił między innymi, że jego nowa partnerka Joanna straciła ciążę. Wiadomość o tym tragicznym wydarzeniu miała ucieszyć Magdalenę Narożną.

- To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta "pani"... Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową - opowiedział o zachowaniu byłej żony Dawid Narożny w relacji na Instagramie.

screen
fot. Instagram screen

Dawid Narożny ujawnia kulisy konfliktu z byłą żoną

Dawid Narożny przyznał, że nie uczestniczył w głosowaniu odnośnie nowego składu zespołu. O usunięciu z formacji dowiedział się będąc na wakacjach. Dodatkowo został zablokowany przez pozostałych członków Pięknych i Młodych.

- Zostałem przez nich zablokowany dzień przed ich wpisem o zmianach personalnych... Bez słowa wyjaśnienia (...) Nie wiem, kto głosował, ponieważ o żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany. Dowiedziałem się o wszystkim z gazety, będąc na wakacjach. A chyba powinienem w głosowaniu uczestniczyć i przede wszystkim nie powinienem dowiadywać się po fakcie - ujawnia na Instagramie.

Dziennikarze portalu Pudelek skontaktowali się z Magdaleną Narożną z prośbą o komentarz.

- Nie mam siły komentować tych bzdurnych pomówień. Tonący brzytwy się chwyta - skwitowała wokalistka.

Myślicie, że Dawidowi i Magdalenie uda się jeszcze dojść do zgody?

RadioZET.pl/PCh