Zamknij

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych znów będzie ojcem? Pokazał zdjęcie [FOTO]

08.06.2020 09:55
Dawid Narożny po raz kolejny zostanie ojcem?
fot. Instagram:@dawidnarozny

Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi, po raz kolejny zostanie ojcem? W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie i wpis, które zdaniem wielu internautów sugerują powiększenie się rodziny byłego partnera Magdaleny Narożnej.

Magdalena Narożna i Dawid Narożny rozstali się, w delikatnie rzecz ujmując, nie najlepszych stosunkach. Byli małżonkowie występowali wspólnie w bardzo popularnej grupie z nurtu disco-polo Piękni i Młodzi. Narożna poinformowała jednak o usunięciu byłego ukochanego z zespołu, co wywołało internetowy konflikt. Magdalena i Dawid publikowali w sieci oświadczenia nieprzychylne dla drugiej strony.

Głośno było o ich awanturze podczas Sylwestra w Zakopanem. Nowa partnerka Narożnego miała zostać zaatakowana przez partnera Magdaleny i trafić do szpitala. Sprawa był głośno komentowana w mediach. Związek Dawida z nową ukochaną rozwija się bardzo dobrze, para postanowiła starać się o dziecko. Niestety ukochana byłego wokalisty Pięknych i Młodych, Joanna, miała poronić. Jednak zdaniem fanów kobieta po raz kolejny spodziewa się dziecka, a sam Narożny postanowił podzielić się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć nie uczynił tego jednoznacznie, wielu internautów nie ma wątpliwości, że jego rodzina niebawem się powiększy.

Magdalena Narożna na odważnym zdjęciu z łóżka. Wokalistka odsłoniła dekolt [FOTO]

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny po raz kolejny zostanie ojcem?

Na profilu Dawida Narożnego na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Komunii Świętej jego córki Gabrieli, owocu związku z Magdaleną Narożną. Internautom nie umknął dwuznaczny opis fotografii. 

- Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób, niż mogłoby się wydawać - czytamy.

Zdaniem fanów Dawida taki opis to nic innego, jak informacja o ciąży jego ukochanej Joanny. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami dla przyszłego taty.

- Gratulacje dla przyszłych rodziców.

- Gratulacje! Który to miesiąc?

- Gratulacje! Brzuszek pani Joanny już coraz większy.

Też uważacie, że Dawid przywita na świecie kolejne dziecko?