Zamknij

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zdradził płeć dziecka [FOTO]

12.08.2020 14:27
Dawid Narożny zdradził płeć dziecka
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/ EAST NEWS

Dawid Narożny, wokalista disco polo, były członek grupy Piękni i Młodzi, niedługo zostanie ojcem. Po rozstaniu z Magdaleną Narożną związał się z ukochaną Joanną, która niebawem urodzi mu dziecko. W sieci Narożny zdradził, czy na świat przyjdzie syn, czy córka.

Piękni i Młodzi to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo, który ogromną popularność zawdzięcza udziałowi w talent show "Must Be the Music". Udało im się dojść do finału, a piosenki takie jak "Kocham się w tobie" czy "Niewiara" stały się bardzo popularne wśród miłośników gatunku. Piękni i Młodzi świetnie wykorzystali powracającą popularność disco polo, ale o grupie głośno było nie tylko ze względu na działalność muzyczną.

Członkami Pięknych i Młodych byli między innymi małżonkowie, Magdalena Narożna i Dawid Narożny. Ich związek nie przetrwał próby czasu i w czerwcu 2019 roku poinformowali o rozwodzie. Choć ich rozstanie miało nie mieć wpływu na działalność zespołu, a każdy z byłych małżonków znalazł nową miłość, tak się nie stało. Podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem doszło do bójki, a na początku 2020 roku Narożny został usunięty z zespołu i rozpoczął działalność solową. Dawid ma powody do radości w życiu prywatnym. Były gwiazdor Pięknych i Młodych zostanie ojcem.

 Dawid Narożny o zaręczynach byłej żony. Chce unieważnienia ślubu

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zdradził płeć dziecka

Po rozwodzie Dawid Narożny odnalazł szczęście w ramionach ukochanej Joanny. Na początku lipca 2020 roku piosenkarz podzielił się z fanami radosną nowiną, pokazując zdjęcie ciężarnej partnerki. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się kolejną informacją. Postanowił zdradzić płeć dziecka, a przy okazji poinformować o planach muzycznych.

- Będzie syn! Narożny junior już w drodze. Nawet sobie nie potraficie wyobrazić, jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi! Muszę przyznać, że Junior co wieczór nieźle tańczy w Mamy brzuszku i nawet reaguje na mój głos (tak twierdzi Asia)! A z takich mniej ważnych i istotnych informacji to już niebawem Premiera mojego najnowszego teledysku pt. "Prezent"! - czytamy w poście Narożnego.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji i życzeń dla przyszłego taty. Przypomnijmy, że Dawid ma już 10-letnią córkę, której matką jest Magdalena Narożna.