Zamknij

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zostanie ojcem? Sensacyjne doniesienia

01.07.2020 10:54
Dawid Narożny zostanie ojcem?
fot. Instagram:@dawidnarozny

Dawid Narożny, doskonale znany słuchaczom disco polo z występów w zespole Piękni i Młodzi, ma zostać ojcem. Według informacji portalu Plotek były partner Magdaleny Narożnej spodziewa się dziecka, choć razem z ukochaną Asią nie chwali się tym w mediach.

Piękni i młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów wśród wielbicieli nurtu disco polo. "Piosenka chodnikowa" w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans i z powodów niezrozumiałych dla wielu osób stała się po raz kolejny gatunkiem niezwykle popularnym, który rozbrzmiewa na największych krajowych imprezach. Piękni i młodzi świetnie wpasowali się w nurt, jednak nie tylko z powodu przebojów jest o nich głośno. W mediach zawrzało, gdy Magdalena Narożna i Dawid Narożny rozstali się. Filary grupy mają nowych partnerów, nadal jednak żywią do siebie urazę, skandalem była bójka podczas Sylwestra w Zakopanem, która zakończyła się na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Dawid Narożny odnalazł szczęście w ramionach nowej partnerki Joanny, zapowiedział także, że nie porzuci muzyki. Na początku czerwca fani zaczęli zastanawiać się, czy w życiu Dawida nie zaszły wielkie zmiany, Na zdjęciu z komunii córki miał zasugerować, że jego ukochana spodziewa się dziecka.

- Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób, niż mogłoby się wydawać - napisał.

Według portalu Plotek w lakonicznym poście Narożnego nie było nuty ironii. Jak donosi informator, partnerka Dawida ma spodziewać się dziecka.

 Partnerka Dawida Narożnego pokazała swoje maleństwo. "To właśnie ten nowy członek rodziny"

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zostanie ojcem?

Według informatora Plotka Asia, obecna partnerka Dawida Narożnego, ma być już w piątym miesiącu ciąży. Para rzeczywiście nie chwali się zbytnio życiem osobistym, jednak w tym wypadku musiałaby szczególnie ukrywać fakty przed mediami.

- Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi - miała poinformować osoba z otoczenia pary.

Fani Narożnego szybko dodali dwa do dwóch i jasnym stało się, że dyskretne zasłanianie przez Joannę brzucha nie było przypadkiem. Czy rzeczywiście za kilka miesięcy Daiwd i Asia będą chwalić się potomkiem? Czas pokaże.