Zamknij

Dawid Narożny zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie z ciężarną partnerką i wyjawił termin porodu

Judyta Wanicka
02.07.2020 14:51
Dawid Narożny spodziewa się dziecka z nową partnerką
fot. Instagram:@j_o_a_n_n_a_88_

Dawid Narożny potwierdził, że spodziewa się dziecka z nową partnerką. Były członek Pięknych i Młodych opublikował zdjęcie z ciężarną ukochaną i zdradził, kiedy urodzi się ich pociecha.

Dawid Narożny zostanie ojcem. Były muzyk zespołu Piękni i Młodzi spodziewa się dziecka z nową partnerką Joanną. Gwiazdor potwierdził doniesienia mediów i oficjalnie przekazał radosną nowinę na Instagramie. Okazuje się, że ukochana Dawida Narożnego jest już w zaawansowanej ciąży, a dziecko przyjdzie na świat jesienią. 

Były członek Pięknych i Młodych zostanie ojcem po raz drugi. Z Magdaleną Narożną ma 8-letnią córkę Gabrysię. 21 czerwca 2019 gwiazdy disco polo poinformowały o swoim rozwodzie. Zapewniły jednocześnie, że rozstanie nie będzie miało wpływu na działalność zespołu. Jednak muzyczne drogi ex małżonków rozeszły się w styczniu tego roku, gdy doszło między nimi do karczemnej awantury w jednym zakopiańskich hoteli. W wyniku rękoczynów nowa partnerka Narożnego trafiła na SOR. Po zdarzeniu Magdalena Narożna poinformowała o zakończeniu współpracy Pięknych i Młodych z jej byłym mężem.

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]

Dawid Narożny potwierdził ciążę partnerki. Kiedy urodzi się dziecko gwiazdora disco polo?

Dawid Narożny opublikował wspólne zdjęcie z ukochaną i oficjalnie poinformował, że będą mieli dziecko. Pogłoski okazały się prawdziwe. Partnerka Narożnego ma już widoczny brzuszek i jeszcze w tym roku urodzi mu dziecko. Joanna jest w 21. tygodniu ciąży. 

Już oficjalnie. W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE! Kolejny członek rodziny w drodze! Obstawiacie córkę czy syna? - napisał Narożny.

Chyba nadszedł moment, abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją, ponieważ chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie, jednak brzuszek jest już coraz większy, a ludzie coraz bardziej dociekliwi - dodała Joanna. 

Pod zdjęciami spływają gratulacje od fanów. Dawid Narożny zdradził w komentarzach, że jego córeczka, 8-letnia Gabrysia, ucieszyła się na wieść o rodzeństwie. Myślicie, że była żona również przekaże mu życzenia? 

Posłuchaj podcastu