Zamknij

Dawid Woskanian pochwalił się dziewczyną. Zwycięzca "Top Model" jest zakochany

Judyta Wanicka
07.02.2020 14:10
Dawid Woskanian
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dawid Woskanian ma dziewczynę. Zwycięzca "Top Model 8" pochwalił się swoim związkiem w rozmowie z "Vivą" i zdradził, kim jest jego ukochana.

Dawid Woskanian zwyciężył w 8. edycji "Top Model" i próbuje zrobić karierę w światowym modelingu. Chłopak cierpi na zespół Tourette'a, ale dzielnie walczy o spełnienie swojego największego marzenia. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich oraz dziewczyny. Zwycięzca "Top Model" po raz pierwszy opowiedział o ukochanej w wywiadzie dla "Vivy".

Top Model: Dawid Woskanian ma dziewczynę. Kim jest ukochana modela?

Dawid Woskanian do tej pory nie chwalił się swoją miłością. Nie chciał pokazać jej w programie, choć ona mocno trzymała kciuki za jego zwycięstwo. Dawid zdecydował się opowiedzieć o niej dopiero w ostatniej rozmowie z "Vivą". Model wyznał, że poznał ukochaną w sieci przez popularny komunikator.

Weronikę poznałem przez Internet. Nie uwierzysz… na Gadu-Gadu. Założyłem sobie ten niemodny komunikator dla żartu. Kolega mnie namówił, bo twierdził, że można pogadać z dziewczynami. I że to nie jest jak Tinder. Spotkaliśmy się po dwóch albo trzech miesiącach regularnego pisania - opowiedział "Vivie" Dawid.

Zanim zdecydował się napisać do dziewczyny, długo żył w przekonaniu, że przez chorobę nie uda mu się nikogo znaleźć.

Już się nie martwię. Ale rzeczywiście kiedyś myślałem: „Jak ja znajdę dziewczynę, żonę? Przecież jestem taki chory, wstyd się ze mną pokazać” - wyznał Dawid.

Na początku Dawid obawiał się tego, jak dziewczyna zareaguje na jego tiki. Zwlekał miesiąc, aż w końcu wyjawił, że cierpi na zespół Tourette'a.

Powiedziałem jej po miesiącu znajomości, zanim spotkaliśmy się w realu. Uprzedzała mnie, że nie wie, jak to będzie, jak się spotkamy, że nie wie, jak zareaguje. Zaakceptowała mnie. Zaiskrzyło. Teraz jesteśmy razem i tylko czasami mówi, że mam ciężki charakter - powiedział zwycięzca "Top Model".

Na razie Dawid i Weronika prowadzą związek na odległość. Wkrótce jednak Dawid będzie mógł widywać się z nią częściej.

Weronika studiuje w Białymstoku. Gdy przeprowadzę się do Warszawy, będę miał do niej dużo bliżej - wyznał w "Vivie".

Zagłosuj

Czy związałabyś/związałbyś się z osobą cierpiącą na zespół Tourette'a?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw