Zamknij

Demi Lovato rozstała się z narzeczonym. Zerwali zaręczyny po dwóch miesiącach

25.09.2020 16:46
Demi Lovato
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Demi Lovato i Mac Ehrich rozstali się. Piosenkarka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka dwa miesiące temu, o czym poinformowała swoich fanów. Dlaczego nagle podjęli decyzję o zakończeniu związku?

Demi Lovato i Max Ehrich nie są już razem. Kilka tygodni temu piosenkarka zdradziła, że ukochany oświadczył się jej na plaży w Malibu. Artystka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć dokumentujących ten ważny moment zaręczyn. Pokazała wówczas także pierścionek z brylantem warty około 1 mln dolarów. Fani byli zachwyceni tym, jak układa się ich relacja.

- Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w całym moim życiu (poza moimi rodzicami). Nie zmuszasz mnie, abym była kimś innym. I sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że zostanę Twoją żoną - opisywała w mediach społecznościowych Demi Lovato.

Niestety, teraz na jaw wyszło, że para zdecydowała się zakończyć związek. Jaki jest powód ich zerwania?

Zobacz także: Grammy 2020: Demi Lovato wróciła. Dała pierwszy występ po przedawkowaniu [WIDEO]

Demi Lovato i Max Ehrich rozstali się

Demi Lovato jest obecnie w bardzo dobrej formie, jednak poprzednie lata były dla niej trudne. W 2018 roku wokalistka przedawkowała narkotyki i trafiła na odwyk. Szczęśliwie udało jej się wrócić do zdrowia. Czy nałóg gwiazdy był przyczyną zerwania zaręczyn?

Jak informują zagraniczne serwisy plotkarskie, rodzina Demi Lovato nie była zachwycona jej narzeczonym. Choć piosenkarka początkowo ignorowała ostrzeżenia bliskich, ostatecznie po dwóch miesiącach doszło do rozstania. Demi Lovato i Max Ehrich pozostają jednak w przyjaznych stosunkach.

- To była trudna decyzja, ale Demi i Max zdecydowali się pójść innymi drogami, aby skupić się na swoich karierach. Mają dla siebie mnóstwo szacunku i miłości. Zawsze będą wdzięczni za czas, który wspólnie spędzili - podaje magazyn "People".

Demi Lovato nie potwierdziła do tej pory informacji o rozstaniu. Max Ehrich również nie skomentował sprawy, jednak czujni internauci zauważyli, że bliscy piosenkarki przestali obserwować jej byłego narzeczonego na Instagramie. Myślicie, że gwiazdorska para wkrótce ustosunkuje się do plotek?