Zamknij

Demi Moore i Bruce Willis razem po 20 latach. Pokazali zdjęcie w piżamach [FOTO]

Maciej Friedrich
08.04.2020 10:07
Demi Moore i Bruce Willis razem po 20 latach. Pokazali zdjęcie w piżamach [FOTO]
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Bruce Willis i Demi Moore byli jedną z najpopularniejszych gwiazdorskich par. Choć 20 lat temu zdecydowali się na rozwód, nadal wspólnie wychowują trójkę dzieci. W sieci pochwalili się wspólnym zdjęciem z kwarantanny, na którym pozują w zabawnych piżadmach.

Bruce Willis to doskonały aktor, który od lat znajduje się w czołówce hollywoodzkich gwiazdorów. Aktor do dziś uważany jest za bardzo przystojnego mężczyznę, a na początku kariery podbijał serca fanek oraz koleżanek z branży. Bruce w 1987 roku ożenił się z Demi Moore, a para uchodziła za jedną z najpopularniejszych w Hollywood.

- Zachwycił mnie, zwalił z nóg, rozkochał w sobie. Po czterech miesiącach znajomości byłam już w ciąży - pisała aktorka w pamiętniku "Inside Out".

Bruce i Demi pobrali się w listopadzie 1987 roku i doczekali trzech córek: Rumer Glenn, Scout LaRue i Tellulah. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, rozwiedli się w 2000 roku. Utrzymują jednak przyjacielskie relacje i wspólnie wychowują dzieci. Co więcej, Moore może liczyć na wsparcie obecnej żony Willisa, modelki Emmy Heming. W sieci byli małżonkowie opublikowali wspólne zdjęcie, które rozbawiło fanów.

 Demi Moore jest w związku z kobietą. Kim jest jej partnerka?

Demi Moore i Bruce Willis na wspólnym zdjęciu. Rozstali się 20 lat temu

Jak widać, byłej gwiazdorskiej parze humor dopisuje, nawet w dobie pandemii koronawirusa i związanej z nią domową izolacją. Świadczy o tym zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu jednej z córek byłej pary, Tallulah. 26-latka pokazała fotografię, na której jej rodzice pozują ze Scout i jej partnerem. Wszyscy ubrani są w zabawne pasiaste piżamy, przebrany jest nawet śpiący na kanapie pies.

Zdjęcie podbiło serca internautów, polubiło je już ponad 60 tysięcy internautów. Miło popatrzeć, jak byli małżonkowie żyją w zgodzie i wspólnie wychowują dzieci.

 Demi Moore ujawnia, że w wieku 15 lat została zgwałcona

Zagłosuj

Uważasz, że Bruce Willis jest przystojny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF