Zamknij

Demi Moore jest w związku z kobietą. Kim jest jej partnerka?

Redakcja
04.12.2018 12:46
Demi Moore
fot. Rex Features/East News

O tym romansie mówi całe Hollywood. Demi Moore, słynna aktorka, była żona Bruce'a Willisa i Ashtona Kutchera, znalazła kolejny obiekt westchnień. Jest to pochodząca z Serbii Masha Mandzuka. Ich związek trwa już... dwa lata.

To dość niespodziewana wieść, która zelektryzowała całe Hollywood. Daily Mail poinformował o tym, że Demi Moore już od dwóch lat jest w związku. Nie to jest jednak największym zaskoczeniem, że tak znanej gwieździe udało się zachować to wszystko w tajemnicy, ale fakt, że była żona Bruce'a Willisa i Ashtona Kutchera oraz była partnerka Leo Di Caprio związała się z kobietą!

Demi Moore jest w związku z kobietą

Kim jest partnerka Demi Moore? Zgodnie z doniesieniami serwisu to pochodząca z Serbii Masha Mandzuka. Hollywoodzka aktorka, która niezbyt chętnie ujawnia szczegóły swojego życia prywatnego, przez cały czas nie dawała po sobie poznać, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz jednak, po dłuższym już czasie, obie panie po prostu wyszły na zakupy razem, nie ukrywając, że są parą. Oczywiście wyjście to nie uszło uwadze paparazzi, a zdjęcia wykonane w Los Angeles obiegły już magazyny plotkarskie na całym świecie.

Kim jest Masha Mandzuka?

Masha Mandzuka to serbska projektantka mody. Jest sporo młodsza od 56-letniej Moore – ma 44 lata. Ona i Moore opiekują się wspólnie małą córeczką Mandzuki. Nie wiadomo dokładnie, jak panie się poznały, jednak z informacji serwisu Radar Online wynika, że było to jeszcze w 2014 roku w Hollywood.

Dla Demi Moore jest to pierwszy związek od czasu burzliwego rozstania z Ashtonem Kutcherem w 2011 roku. Czy tym razem aktorka znajdzie szczęście na trwałe? Jej poprzednie związki i małżeństwa niestety były pasmem niepowodzeń. Oby tym razem wreszcie się udało.

RadioZET.pl/SA