Zamknij

Denis Urubko w "Tańcu z gwiazdami". Słynny himalaista wystąpi w 12. edycji

15.06.2021 20:10
Denis Urubko
fot. Albin Marciniak/East News

Denis Urubko wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Słynny himalaista zatańczy w 12. edycji "Dancing with the Stars" w Polsacie. Stacja potwierdziła udział byłego członka polskiej wyprawy na K2. 

"Taniec z gwiazdami" wróci na antenę jesienią 2021 roku. Będzie to już 12. edycja "Dancing with the Stars", w której celebryci zawalczą o Kryształową Kulę. Poprzedni sezon okazał się pechowy ze względu na pandemię koronawirusa. Program dokończono po półrocznej przerwie, ale i tak nie obyło się bez kwarantanny, przez co trzeba było przyspieszyć finał. Zwyciężyła Edyta Zając, minimalnie pokonując Julię Wieniawę. 

Taniec z gwiazdami 12: zmienia się dzień emisji. Nowy show już nie w piątki

Taniec z gwiazdami: Denis Urubko w 12. edycji "Dancing with the Stars"

Polsat powoli kompletuje uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Wiadomo już, że w programie wystąpi Oliwia Bieniuk. Udział córki Anny Przybylskiej wywołał falę nieprzychylnych komentarzy. Internauci pytali o osiągnięcia 19-letniej influencerki i wskazywali, że bycie dzieckiem znanej gwiazdy to za mało, by zapraszać ją do popularnego show. 

W przeciwieństwie do poprzedniczki kolejny ujawniony uczestnik ma na koncie długą listę osiągnięć i jest znaną postacią nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Polsat ogłosił, że w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi Denis Urubko, himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum oraz członek narodowej wyprawy na K2, który razem z Adamem Bieleckim ratował Élisabeth Revol na Nandze Parbat. 

Tego jeszcze nie było! I tego nie spodziewał się nikt! Na parkiecie 12. edycji "Tańca z gwiazdami" witamy himalaistę Denisa Urubko, który na swoim koncie ma zdobycie m.in. Broad Peak oraz Korony Himalajów. Z wykształcenia jest aktorem, jednak swoje życie poświęcił górom. Trzymamy mocno kciuki za Denisa w poniedziałkowych zmaganiach w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - przekazano na oficjalnym profilu show. 

Internauci nie kryją zaskoczenia, ale przyznają, że w końcu przedstawiono autentyczną gwiazdę. 

No i to jest ktoś! 

Zaskakujący wybór, niemniej bardzo ciekawy. Takiego gościa jeszcze nie było!

Klasa! Jeszcze poproszę o Adama Bieleckiego i można oglądać jesienią. 

Też jesteście zaskoczeni?