Zamknij

Deva Cassel wystąpiła w reklamie. Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela zachwyca urodą

Sylwia Wamej
06.02.2020 12:04
Deva Cassel
fot. Instagram.com/ Deva Cassel

Deva Cassel wystąpiła w reklamie. 15-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela wystąpiła w kampanii Dolce & Gabbana. Jak wypadła?

Deva Cassel wystąpiła w reklamie. Córka Moniki Belllucci i Vincenta Cassela zachwyca w spocie Dolce & Gabbana

Deva Cassel, 15-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela zaczyna karierę jako modelka. Piękna latorośl aktorskiej pary wystąpiła w kampanii Dolce & Gabbana. 15-letnia Deva to kopia swojej mamy. Piękne, długie czarne włosy i pełne usta to znak rozpoznawczy nie tylko Moniki Bellucii, ale również i jej pięknej latorośli.

Sesja dla włoskiego domu mody Dolce & Gabbana z udziałem Devy zrealizowana została w ubiegłym roku w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli we Włoszech -Palazzo Avino w Ravell. W kwietniu 2019 roku pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, natomiast niedawno fani mogli zobaczyć w sieci cały spot, który jest radosny i promienny, a córka aktorskiej pary wygląda w nim zjawiskowo.

Reklamą Dolce & Gabbana z udziałem Devy Cassel pochwalił się dumny tato - Vincent Cassel. Gwiazdor opublikował na swoim Facebooku spot, który podpisał żartobliwie: "Ktokolwiek się zbliży, piep...ę go".  Nic dziwnego, w końcu nastolatka wyrosła na piękną dziewczynę. 

Sama zainteresowana efektami współpracy z Dolce &Gabbana pochwaliła się na Instagramie.

Monika Bellucci i Vincent Cassel. Ile mają dzieci?

Monika Bellucci i Vincent Cassel pobrali się w 1999 roku. Para doczekała się dwóch córek: Devy, która przyszła na świat 12 września 2004 roku. Z kolei druga córka Leonie urodziła się 21 maja 2010 roku. Monika Bellucci i Vincent Cassel rozstali  się w 2013 roku. Podobno różnice charakterów między nimi były nie do pogodzenia.

Zagłosuj

Lubisz oglądać reklamy?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW