Zamknij

Deva Cassel zachwyca na planie reklamy. Tak dziś wygląda córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela

12.08.2020 09:54
Deva Cassel
fot. Instagram.com/ Deva Cassel

Deva Cassel to 15-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Latorośl aktorskiej pary po raz kolejny nawiązała współpracę z włoską marką Dolce & Gabbana. Nastolatka pokazała fotografie z planu zdjęciowego i trzeba przyznać, że wygląda jak kopia słynnej mamy.

Deva Cassel na planie reklamy Dolce&Gabbana. 15-letnia córka Moniki Bellucii zachwyca urodą [FOTO]

Deva Cassel choć ma dopiero 15 lat, coraz lepiej radzi sobie w świecie mody. Nastoletnia córka Vincenta Cassela i Moniki Bellucci po raz kolejny nawiązała współpracę z włoską marką Dolce&Gabbana. Deva pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z planu, na którym zagościł iście wakacyjny klimat. Deva na planie reklamy Dolce&Gabbana pozuje w białej, zwiewnej sukience z długim rękawem i płaskich sandałkach. Otuchy i wsparcia dodawał Devie słynny ojciec - Vincent Cassel.

Trzeba przyznać, że 15-letnia Deva jest niezwykle podobna do słynnej mamy - Moniki Bellucii. Patrząc na piękne, kręcone włosy, figurę i twarz można śmiało stwierdzić, że nastolatka jest kopią sławnej mamy.

Vincent Cassel i Monika Bellucci: Ile mają dzieci?

Vincent Cassell i Monika Bellucci poznali się na planie filmu "Aparatament". Para pobrała się 3 sierpnia 1999 roku. Owocem ich związku są dwie córki: Deva, urodzona 12 września 2004 roku oraz Leonie, która przyszła na świat 21 maja 2010 roku. Małżeństwo aktorskiej pary rozpadło się w 2016 roku. Vincent Cassel w 2016 roku związał się z kolei z francuską modelką, Tiną Kunakey, którą poślubił 24 sierpnia 2018 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl