Zamknij

Devon Murray zostanie tatą. Aktor "Harry'ego Pottera" pokazał urocze zdjęcie

10.07.2020 09:00
Devon Murray Harry Potter
fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Devon Murray spodziewa się dziecka. Aktor znany z filmowego cyklu o Harrym Potterze pokazał urocze zdjęcie śpioszków i USG. Przy okazji zdradził, kiedy na świat przyjdzie jego pociecha.

Devon Murray to irlandzki aktor, który światową sławę zdobył dzięki roli Seamusa Finnigana w serii filmów o Harrym Potterze. Aktor grał u boku Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson i Ruperta Grinta. Mimo że postać Murraya była drugoplanowa, fani serii z pewnością dobrze go pamiętają - podobnie, jak główni bohaterowie, należał do Gryffindoru i wziął udział w finałowej Bitwie o Hogwart.

Aktor od jakiegoś czasu prowadzi profil na Instagramie, aby utrzymać kontakt z dawnymi widzami. Ostatnio w jego mediach społecznościowych pojawiło się nietypowe zdjęcie. Devon Murray pokazał szare śpioszki i trzy zdjęcia wykonane podczas USG. Przyznał tym samym, że jego partnerka Shannon Mc Caffrey Quinn jest w ciąży i niebawem zostaną rodzicami.

Zobacz także: Emma Watson skończyła 30 lat. Tak dziś wygląda gwiazda "Harry'ego Pottera" [FOTO]

Devon Murray z "Harry'ego Pottera" spodziewa się dziecka

Zdjęcie opublikowanego przez aktora "Harry'ego Pottera" wzbudziło ogromne zainteresowanie jego obserwatorów. Devon Murray w opisie zdradził również planowaną datę porodu.

- Baby Murray - 14th of January 2021 (tłumaczenie: Dzidziuś Murray - 14 stycznia 2021) - napisał pod uroczą fotografią.

Dziecko Sannon i Devona przyjdzie więc na świat w połowie stycznia 2021. Internauci są zachwyceni informacją o ciąży. W komentarzach przekazują swoje gratulacje przyszłym rodzicom. Życzenia przyszłemu tacie złożyli także jego znajomi z planu "Harry'ego Pottera", m.in. Evanna Lynch, Jamie Waylett i Scarlett Byrne.

- Nigdy w życiu nie byłem tak podekscytowany. Postaram się być najlepszym ojcem, jaki tylko potrafię (...) Jesteśmy zarówno szczęśliwi, podekscytowani, jak i zdenerwowani. Nie możemy się doczekać, aż on lub ona będzie w naszych ramionach - nie kryje radości Devon Murray.