Zamknij

Deynn i Majewski skrytykowani za wakacje w tropikach. Trener odpowiada: "P*****ę ten lockdown"

31.03.2021 17:17
Deynn Majewski
fot. Damian Klamka/East News

Marita "Deynn" Surma i Daniel Majewski to jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Celebryci niedawno wybrali się na Dominikanę, aby uciec od trzeciej fali pandemii w Polsce. W związku z urlopem spotkała ich silna fala krytyki.

Marita Surma, znana lepiej jako Deynn i Daniel Majewski dołączyli do grona celebrytów, którzy zdecydowali się na egzotyczne wakacje. Wiele gwiazd za cel podróży w ostatnim czasie obrało Tanzanię, Zanzibar oraz Meksyk. Najbardziej gorąca fit para w polskim show-biznesie również wybrała tropiki - odpoczywają obecnie na Dominikanie. Choć fani zachwycają się wakacyjnymi fotkami pary, nie wszystkie komentarze pod zdjęciami były pozytywne.

Oburzenie internautów wzbudził fakt, że jeszcze rok temu, gdy pandemia w Europie dopiero się rozkręcała, Deynn i Majewski zachęcali wszystkich do pozostawania w domu. Spora część użytkowników Instagrama zarzuciła celebrytom hipokryzję. "A nie byliście pierwsi, którzy namawiali do przestrzegania lockdownu?" - zaczęli dopytywać fani.

Zobacz także:  Socha bulwersuje wakacjami w czasie pandemii. Odezwał się pracownik ochrony zdrowia

Deynn i Majewski odpowiadają na krytykę internautów po wyjeździe na Dominikanę

Daniel Majewski postanowił odpowiedzieć na krytykę ze strony internautów. Mężczyzna stwierdził, że choć wierzył w ideę lockdownu jeszcze rok temu, to obecnie nie widzi sensu w decyzjach podejmowanych przez rząd.

- Tak, rok temu, bo miał [lockdown] trwać dwa tygodnie, a nikt z nas nie wiedział, co to jest. Nie widzisz różnicy, nie? [...] Hipokryzją byłoby, gdybym namawiał Cię do siedzenia w domu, a sam się szlajał, a ja od ponad pół roku mówię, że to żart i p*****ę ten lockdown i sposoby "powrotu do normalności". Jeśli uważasz, że rząd wie, co robi i będziesz ich słuchać, jak Ci jutro powiedzą, że masz siedzieć w domu, to pozdro. Ja nie będę - odpowiedział ostro trener.

W podobnym tonie odpowiada coraz więcej polskich gwiazd, które zdecydowały się na zagraniczne wakacje. Niektórzy przekonują, że pobyt w egzotycznym kraju często jest bezpieczniejszy ze względu na niewielką ilość dziennych zakażeń koronawirusem w regionie. Wiele osób nie zgadza się jednak z takim ignorowaniem pandemii - podobna dyskusja na temat bezpieczeństwa pojawiła się w ostatnim czasie m.in. na profilu Małgorzaty Sochy.

Co myślicie?