Zamknij

Deynn i Majewski walczą o Australię. Zebrali już pół miliona złotych

Patrycja Chudolińska
09.01.2020 12:45
Deynn
fot. Instagram/deynn

Deynn i Daniel Majewski to jedna z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie. Gwiazdy postanowiły wykorzystać w ważnym celu swoje zasięgi w mediach społecznościowych.

Deynn i Daniel Majewski podbili Instagram

Marita i Daniel Majewscy to jedna z najbardziej popularnych par na polskim Instagramie. Profil Deynn obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Daniel Majewski cieszy się mniej licznym, ale również sporym gronem obserwatorów - aż 752 tysiące wiernych fanów.

Nic dziwnego, że sławę na Instagramie udało im się przekuć w opłacalny biznes. Obydwoje zajmują się tematami związanymi z tematyką mody, zdrowia, fitnessu i urody. Sprzedają własne produkty i pojawiają się w kampaniach reklamowych. Poza tym założyli fundację Unicorn, dzięki której zbierają fundusze na ważne cele charytatywne.

Deynn i Majewski zorganizowali zbiórkę na walkę z pożarami w Australii

Para ogłosiła jakiś czas temu, że fundacja Unicorn jest dla nich najważniejszym projektem. Udostępniane do tej pory zbiórki charytatywne odnosiły spory sukces. Ostatnie pożary w Australii wywołały jednak reakcję, której nikt nie mógł się spodziewać.

- Fundacja Unicorn mobilizuje wspierających w celu zebrania maksymalnie dużej kwoty, która w całości zostanie przesłana na ratunek pięknej Australii (...). W ogniu zginęło już ponad 500 milionów zwierząt. #PrayForAustralia to za mało! Dołącz i przyłącz się do akcji ratunkowej. Australio, bądź silna. Pomoc z Polski nadciąga - mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu Unicorn.

Para influencerów postanowiła zebrać pieniądze na walkę z pożarami Australii. Podstawowym celem było uzbieranie minimum 100 tysięcy złotych. Już następnego dnia po otworzeniu zbiórki udało im się zebrać 4 razy więcej. Liczba ta stale rośnie i teraz zdecydowanie przekracza 510 tysięcy złotych.

RadioZET.pl/PCh