Zamknij

Deynn straciła figurę? Pokazała oponkę i boczki. "Nie zawsze jestem w sztos formie" [FOTO]

Judyta Wanicka
19.05.2020 14:10
Mariusz Pudzianowski
fot. Instagram:@deynn

Deynn zaskoczyła fanów nieretuszowanym zdjęciem brzucha. Okazało się, że słynąca z wyrzeźbionego ciała fit-gwiazda przechodzi spadek formy. Z brzucha Marity zniknął imponujący sześciopak i pojawiły się fałdki tłuszczu. Jak teraz prezentuje się ciało żony Daniela Majewskiego?

Deynn straciła płaski brzuch? Popularna fit-influencerka i gwiazda Instagrama zaskoczyła zdjęciami swojej aktualnej sylwetki. Zamiast imponujących mięśni Deynn ma brzuch pokryty warstwą tłuszczyku. Żona Daniela Majewskiego przyznała się, że jej ciało nie zawsze wygląda tak perfekcyjnie, jak na zdjęciach z Instagrama. 

Deynn, a właściwie Marita Surma, zdobyła olbrzymią popularność w mediach społecznościowych. Zaczynała jako blogerka modowa. Z czasem jednak przerzuciła się na promowanie treningów i zdrowego stylu życia. Razem z ukochanym Danielem Majewskim, który również jest pasjonatem siłowni, zbudowali prężne imperium reklamowe. Para zachwalała diety, odżywki, zdrowe produkty, kosmetyki i ubrania. Po kryzysie wizerunkowym wywołanym aferą z siostrą Deynn influencerzy na moment zniknęła z social mediów. Marita wróciła z własną marką kosmetyków i obecnie skupia się na doskonaleniu sztuki makijażu.

Deynn nie ma idealnego brzucha. Pokazała fałdki i boczki

Deynn nadal jest wzorem piękna dla ponad 1,5 mln użytkowników, którzy obserwują ją na Instaramie. Jej umięśniona sylwetka faktycznie robi wrażenie. Nie jest to jednak forma, którą Marita cieszy się cały czas. Ostatnio fit-gwiazda zdobyła się na szczerość i opublikowała nieretuszowane zdjęcia swojego brzucha. Widok sterczącej oponki i boczków zaskakuje, bowiem do tej pory Deynn chwaliła się nienagannie wyrzeźbionym tułowiem. 

Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale ej... jesteśmy kobietami, a nie robotami! - napisała Deynn i zapewniła, że nie robi sobie z tego powodu wyrzutów. Wiem, że na tym zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego, bo wyglądam na nim jak normalna, zdrowa kobieta, ale to tak gdybyście myśleli, że zawsze jestem w super sztos fit formie. Lepiej czuję się z kratą na brzuchu, ale w ogóle nie przeszkadza mi to, gdy forma mi trochę ucieknie albo coś wylewa się z leginsów. Who cares, życie - napisała żona Majewskiego.

Wpis Deynn spotkał się z pozytywną reakcją fanek. Wiele dziewczyn dziękowało celebrytce, że odczarowała popularny mit, wedle którego brzuch fitnessek jest zawsze idealnie płaski. 

I właśnie po takim postach szacunek wzrasta do 100000000000% - czytamy w komentarzach.

Dziękujemy za to zdjęcie. Nie wyobrażasz sobie ogromu potęgi tego zdjęcia, jestem przekonana, że pomoże ono wielu kobietom. Mnie już pomogło. Też mam taką "dup*ę" na brzuchu. Wielki szacunek! Jesteś wspaniałą dziewczyną!

Myślę, że większość kobiet po kwarantannie ma taką formę. Super, że się odważyłaś na takie zdjęcie! - pochwaliła Deynn Gosia Andrzejewicz. 

Przypomnijmy, że do niedawna ciało Deynn wyglądało tak:

Zagłosuj

Ćwiczysz mięśnie brzucha?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw