Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana zachwyciła figurą. "Skupiasz całkowitą uwagę" [FOTO]

16.06.2020 12:21
Diana z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@cold_girl_di

Diana, jedna z najpopularniejszych uczestniczek 6. edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zachwyca zgrabną sylwetką. Internauci nie kryli zachwytu nad jej świetną figurą, w komentarzach posypały się komplementy.

"Rolnik szuka żony" okazał się hitem, widzom bardzo spodobały się perypetie tytułowych rolników i kandydatek na ich życiowe partnerki. Na ekranach pojawiła się już 6. edycja randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską. Jak zwykle widzowie mają swoje sympatie i antypatie, a ulubionych uczestników pragną obserwować także poza programem. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych uczestniczek 6. odsłony "Rolnika" jest Diana, jedna z kandydatek Seweryna. Choć nie udało jej się odnaleźć miłości w programie, a nawet zarzucano jej, że chodzi jej tylko o majątek rolnika, dzięki udziałowi w show zyskała rozgłos.

Wielu widzów obserwuje profil Diany na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się jej zdjęcia w rozmaitych stylizacjach. Nic w tym dziwnego, wielu fanów uznało ją za jedną z najpiękniejszych kandydatek w historii programu. Wielbiciele zastanawiają się także, czy Dianie udało się odnaleźć miłość poza show. Choć sama zainteresowana nie zdradziła, czy spędza czas sama, zachwyciła internautów kolejną fotografią, na której można podziwiać jej figurę.

Rolnik szuka żony: Łukasz szczerze o "rzepiarach". Polskie instagramerki niszczą uprawy?

Rolnik szuka żony 6: Diana pokazała nowe zdjęcie. Zachwyciła swoją figurą

Na profilu Diany na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, na której uczestniczka "Rolnik szuka żony" pozuje na tle krakowskiego rynku.

- Nie podróżujemy, aby uciec przed życiem, ale żeby życie nam nie uciekło - filozoficznie podpisała zdjęcie.

Pod postem Diany pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Jeden z internautów stwierdził, że swoją urodą całkowicie odwraca uwagę nawet od malowniczego rynku.

- Udane ujęcie, i tak skupiasz całkowitą uwagę.

- Pięknie, ślicznie.

- Szczera prawda tylko taka kobieta powinna sama nie podróżować - czytamy.