Zamknij

Doda wraca do szkoły. Na dobre porzuci muzykę? "Lubię nowe wyzwania"

22.10.2020 10:51
Dorota "Doda" Rabczewska
fot. Leszek Kotarba/East News

Doda nie ukrywa dumy z powstającego filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. W wywiadzie przyznała, że z przyjemnością poświęci się pracy w branży filmowej, rozważa nawet udanie się do stosownej szkoły. Czy w związku z tym porzuci działalność muzyczną?

Dorota Rabczewska, lepiej znana fanom jako Doda, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych krajowych wokalistek. Nic w tym dziwnego, poza talentem wokalnym gwiazda lubi błyszczeć, szokować i wywoływać kontrowersje. Krzykliwe stylizacje, bezkompromisowe wypowiedzi i medialne skandale paradoksalnie pomogły piosenkarce zyskać ogromną popularność, fani pokochali ją właśnie za charakterystyczny styl i odwagę. Jednak Doda to nie tylko postać sceniczna, ale kobieta wielu talentów, która poza działalnością postanowiła realizować się także w branży filmowej, która wydaje się być jej nową pasją.

W mediach głośno jest o filmie " Dziewczyny z Dubaju", który opowiadać będzie o głośnej aferze dotyczącej usług seksualnych, jakie dla bogatych szejków miały świadczyć polskie modelki. Rabczewska objęła odpowiedzialną rolę producentki filmu, a w fotelu reżysera zasiadła Maria Sadowska. Kontrowersyjny obraz z udziałem między innymi Olgi Kalickiej ma pojawić się na ekranach w styczniu 2021 roku. Tymczasem Doda już planuje swoją przyszłość w branży filmowej.

ZOBACZ TAKŻE:   Doda porównana do Blanki Lipińskiej? Fani krytykują "Dziewczyny z Dubaju" [FOTO]

Doda porzuci muzykę dla filmu? Myśli o pójściu do szkoły

W rozmowie z "Super Expressem" Doda zdradziła, że ekipa "Dziewczyn z Dubaju" dostrzegła jej talent reżyserski. Sama Rabczewska bardzo lubi pracę na planie i nie wyklucza, że postanowi skierować swoją karierę właśnie w tę stronę.

- Bardzo lubię to robić. Współreżyserowałam wszystkie swoje teledyski, do wszystkich napisałam scenariusz, tak samo jak i do moich tras koncertowych. Ale żeby myśleć o tym na poważnie, przekonali mnie ludzie, których spotkałam na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Obserwowali mnie podczas pracy i zupełnie niezależnie od siebie namawiali do tego. A ja lubię nowe wyzwania i rozwój, wiec kto wie? Może pójdę w ślady Marii Sadowskiej, która też mnie do tego namawia - informuje Dorota.

Najwyraźniej Doda myśli o zostaniu reżyserką bardzo poważnie, zdradziła bowiem, że rozmyśla nad powrotem do szkoły. Tym razem zostałaby jednak uczennicą w placówce, która miałaby rozwijać jej talent w branży filmowej. 

- Moje aktorki i operator namawiają mnie, żebym poszła do szkoły Andrzeja Wajdy, właśnie na reżyserię. Jest szansa, że im ulegnę - podsumowuje.

Doda coraz rzadziej mówi o swojej karierze muzycznej. Kto wie, być może niedługo zamieni mikrofon na reżyserski fotel.