Zamknij
Doda i Majdan
9 Zobacz galerię
fot. Jan BIELECKI/East News

Doda i Radosław Majdan byli jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Wszędzie, gdzie się pojawiali, wzbudzali emocji i wywoływali liczne kontrowersje. Ich rozstanie również nie należało do najprzyjemniejszych. Zobacz, jak Doda i Majdan wyglądali na wspólnych zdjęciach.

Doda i Radek Majdan poznali się podczas jednego z meczów w Ustce w 2003 roku. Już będąc w związku były bramkarz wystąpił w teledysku zespołu Virgin „Dżaga”. Para szybko została okrzyknięta „polskimi Beckhamami” i stała się obiektem zainteresowań wszystkich mediów.

Choć większość związków Dody kończyła się dość szybko, to właśnie ten z Majdanem był najszerzej komentowany w mediach. W kwietniu 2007 roku piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. O swojej decyzji poinformowała fanów w czasie programu telewizyjnego.

Majdan i Doda na przyjęciu. Udawał, że jej nie widzi

Pierwsze plotki o tym, że w związku Dody i Majdana nie dzieje się dobrze pojawiły się w 2007 roku. Ponoć właśnie wtedy piosenkarka dowiedziała się o zdradzie męża. W tych plotkach musiało być sporo prawdy, skoro chwilę później Doda wyrzucała rzeczy byłego męża przez okno. Oficjalnie rozwiedli się na początku 2008 roku.

Doda usuwa tatuaż, który zrobiła dla Radka Majdana!

Na tym jednak ich wspólna historia się nie skończyła. Zarówno Doda, jak i Radek Majdan chętnie wypowiadali się w mediach na temat byłego małżeństwa i stawiając siebie nawzajem w negatywnym świetle. Emocje zdecydowanie nie ostygły, a para dalej ma do siebie sporo żalu.

Doda ostro o ciąży Rozenek-Majdan. "W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka"