Zamknij

Doda i Rozenek mają identyczne fryzury. Która skopiowała?

Redakcja
19.10.2018 11:38
Doda i Rozenek
fot. Instagram

Odkąd Małgorzata Rozenek związała się z Radosławem Majdanem, cały czas pojawiają się komentarze, że próbuje naśladować Dodę. Właśnie obie panie pokazały zdjęcie w identycznej fryzurze. Która była pierwsza?

Małgorzata Rozenek naśladuje Dodę? A może Doda naśladuje Rozenek? Tego typu wątpliwości od dłuższego czasu mają fani obydwu celebrytek. A to pojawiają się gdzieś w podobnych stylizacjach, a to w prawie tych samych sukienkach. Zdaniem wielbicieli Rabczewskiej styl Rozenek wyraźnie ewoluował w stronę bardziej drapieżnych, odważnych zestawień i seksownych spódniczek, które odejmują jej lat. Innymi słowy – perfekcyjna pani domu ma upodabniać się do Dody.

Rozenek i Doda w takich samych fryzurach

Teraz znów w sieci zawrzało, bo obydwie gwiazdy pokazały w sieci swoją aktualną fryzurę. Obydwie postawiły na boba lekko za ramiona. Nie trzeba było długo czekać na komentarze, które pojawiły się na profilach obydwu gwiazd. Niektórzy uważają nawet, że celebrytki po prostu śmieją się z tych komentarzy i tym razem umówiły się na taką samą fryzurę.

3
fot.

Zdaje się jednak, że znów to Doda była z tym pomysłem pierwsza. Zdjęcie w swoim nowym cięciu pokazała już kilka tygodni temu.

Jej wielbiciele są dla Rozenek bezlitośni. „Wygląda pani jak Doda. Znaczy jak podróbka Dody” – komentuje internautka. „Piękna i uśmiechnięta jak zawsze. P.Małgorzacie tak się spodobałaś” – dodaje ktoś inny.

Na „obronę” Małgorzaty Rozenek jedna z komentujących dodała, że po tak długim okresie noszenia doczepów perfekcyjnej pani domu nie zostało już nic innego – tylko cięcie o połowę. Tak czy inaczej – znów wychodzi na to, że Doda była pierwsza.

RadioZET.pl/SA