Zamknij

Doda i Rozenek w takiej samej sukience. Która wygląda lepiej?

Redakcja
18.06.2018 12:54
Dorota Rabczewska
fot. Instagram

Dodzie zrobiło się różowo. Na Instagramie pokazała zdjęcie w różowej sukience, a fanki od razu zauważyły, że taką samą kreację nosiła wcześniej Małgorzata Rozenek. Która wygląda w niej lepiej?

Dorota Rabczewska nie ukrywa, że zalicza się do tych gwiazd, które niechętnie dwa razy pokazują się w tej samej kreacji. Niedawno z tego powodu urządziła wyprzedaż swoich ubrań, a w jej sklepie kupić można było nawet suknię ślubną, w której stanęła na ołtarzu z Emilem. Jednak – jak i innym gwiazdom – zdarzyło się jej założyć ciuch, w którym wcześniej pokazał się ktoś inny, a dokładniej mówiąc, Małgorzata Rozenek.

Pod zdjęciem w różowej sukience pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wśród nich jeden z informacją, że to taka sama sukienka, jaką niedawno miała na sobie Małgorzata Rozenek.

„Czy to przypadkiem nie ta sama sukienka, jaką miała Małgorzata Rozenek kilka tygodni temu?” – pyta internautka.

„To chyba ta sama, ale Doda wygląda lepiej” – odpisuje jej kolejna osoba. Inna próbowała komplementować: „Wygląda tu pani jak Małgorzata Rozenek, bardzo pięknie!”

Wreszcie po kilku tego typu komentarzach Doda sama skomentowała swoją sukienkę:

„Jak pokazuje życie lubimy się wymieniać tym i owym” – zażartowała.

Porównanie jej do żony jej byłego męża, Radosława Majdana, uznać można za przeciętny komplement, bo obie panie raczej za sobą nie przepadają. Od dłuższego internauci spekulują, kto tu kogo kopiuje: czy Rozenek, którą mąż podobno stylizuje na Dodę, czy może Doda, która naśladuje styl „perfekcyjnej pani domu”. Pierwsza twierdzi, że inspiracje znajduje zupełnie gdzie indziej, a druga zauważa, że widzi podobieństwo do swoich wcześniejszych stylizacji. A może to zwykły zbieg okoliczności?

Która wygląda lepiej?

Zagłosuj

Która gwiazda wygląda lepiej w różowej sukience?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA