Zamknij

Doda kłamie, że kręci film w Dubaju? Internauci demaskują gwiazdę. "Nagrywane na Okęciu"

16.07.2020 15:42
Doda i Maria Sadowska na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda pochwaliła się, że nagrywa sceny do filmu "Dziewczyny z Dubaju" w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Internauci dostrzegli jednak szereg nieścisłości wskazujących, że Doda nigdzie nie poleciała.

Doda kręci film "Dziewczyny z Dubaju" o słynnej seksaferze z udziałem polskich modelek. Niedawno Rabczewska ujawniła największe gwiazdy z obsady. W główną rolę męską wcieli się włoski aktor Giulio Berruti. Na krześle reżyserskim zasiadła znana z "The Voice of Poland" Maria Sadowska. Za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli". 

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" zaplanowana jest na 22 stycznia 2012 roku. Plan ruszył w połowie czerwca. Zgodnie z zapowiedzią Dody zdjęcia zostaną nakręcone w luksusowych miejscach w Polsce i za granica, m.in., w Dubaju, Cannes, Nicei i Courchevel. - Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. afery dubajskiej, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu - czytamy w zapowiedzi Dody. 

Dziewczyny z Dubaju: obsada ujawniona. Kto zagra w filmie Dody? 

Dziewczyny z Dubaju: Doda kręciła dubajskie sceny na lotnisku w Warszawie 

Dorota Rabczewska regularnie dzieli się zdjęciami z planu na Instagramie. Ostatnio opublikowała wideo z lotniska, na których pojawiła się w towarzystwie kuso odzianych dziewczyn. Doda pozowała na tle bramek i tabliczki sugerującej, że znajduje się na terminalu w Dubaju. Oznaczyła się w porcie lotniczym, a na innym zdjęciu - w The Ritz-Carlton Dubai International Financial Centre‎. Szybko jednak znaleźli się świadkowie zdradzający, że Doda tak naprawdę kręciła zdjęcia na warszawskim Lotnisku Chopina

To prawda, w zeszłym tygodniu odbywały się zdjęcia, zarówno na terenie terminalu, jak i na zewnątrz, a nie możemy zdradzić, czy chodzi o film "Dziewczyny z Dubaju" - potwierdził w rozmowie z Pudelkiem rzecznik lotniska na Okęciu.

Wersję Dody podważyły relacje finalistki "Top Model" Sandry Dorosz i  - co najzabawniejsze - Marii Sadowskiej. Ta ostatnia zamieściła zdjęcie opatrzone podpisem: Szybka podróż do Dubaju za sprawa magii kina i pokazała green screen oraz statystów. Poza tym internauci od razu wyłapali fikcję, gdy spojrzeli na oznakowania "dubajskiego" terminala. 

To nie było kręcone w Dubaju. Lotnisko DXB ma inne oznakowania, inną czcionkę używają w komunikatach, a poza tym widać w tle jakąś reklamę z napisem "Nowe perspektywy". Sceny robią w Polsce - zauważył jeden z komentujących. 

Doda, która w środę zamieściła nagranie sugerujące, że wróciła do Warszawy, podkreśliła w komentarzu, że zamieszczone zdjęcia pochodzą z filmu. Nie sprostowała jednak, gdzie kręcono sceny. 

Posłuchaj podcastu