Zamknij

Doda kończy karierę? „Mam przesyt świata show-biznesowego”

Redakcja
04.05.2018 13:25
Doda kończy karierę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Rabczewska po raz kolejny zaskakuje. Niedawno w tajemnicy wyszła za mąż, teraz mówi o przerwie w karierze. Sprawdzamy, czy to prawda.

Koniec kariery Dody z pewnością przyniósłby wielką zmianę na polskiej scenie muzycznej. Rabczewska, choć od dawna nie wydała studyjnego albumu, nadal ma rzeszę wiernych fanów. Zaskoczeniem dla nich był niedawny ślub piosenkarki, a teraz — kolejnym — słowa Dody o odczuwanym przez nią przesycie show-biznesem.

Dorota Rabczewska zrobi przerwę w karierze?

Na Instagramie Doda opowiedziała fanom zarówno o zmianach w swoim życiu duchowym, jak i o tym, że jest zmęczona światem, który „zakotłował jej życiem”. W filmiku na InstaStories powiedziała:

„Chodzę do kościoła, bo mam taką potrzebę. Przyszedł taki moment w moim życiu, że mam przesyt całego świata show-biznesowego i złych emocji, które się nim rządzą. Tu każdy dla każdego wilkiem. Jestem serdeczną osobą i zaczęłam sama nie lubić tego, kim się staję [...]”.

Przypomnijmy, że — jak podobno zdradziła jedna z przyjaciółek Dody — piosenkarka byłaby w stanie oddać wszystko dla miłości. „Kocham swoją karierę, kocham śpiewanie, ja bym wszystko to oddała dla miłości” — cytuje ją „Super Express”.

Doda nagrywa płytę?

Dalej padły też słowa o... nowej płycie, nad którą zamierza pracować lub być może już pracuje Doda.

„Chciałabym żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy. Bo kto wie, może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od 13. roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od showbiznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie” — powiedziała piosenkarka.

Fani natychmiast zaczęli zasypywać swoją idolkę pytaniami o to, co zamierza i czy rzeczywiście pracuje nad płytą.

Tych, którzy martwią się możliwą przerwą w karierze Dody, pocieszamy, że jak na razie w najbliższych planach piosenkarki jest wiele koncertów — w tym także na festiwalu w Sopocie.

RadioZET.pl/SE/SA