Zamknij

Doda ostro o Edycie Górniak. Zabroniła jej wstępu na swój koncert? "Bardzo nieeleganckie"

Maciej Friedrich
10.09.2019 15:21
Doda ostro o Edycie Górniak. Zabroniła jej wstępu na swój koncert? "Bardzo nieeleganckie"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

O tym, że Doda i Edyta Górniak nie przepadają za sobą, wiadomo od dawna. Dorota Rabczewska w jednym z wywiadów opowiedziała o jednym z koncertów, na którym odczuła wrogość ze strony Górniak. Miała zabronić jej i jej zespołowi wstępu na swój występ.

Doda i Edyta Górniak to jedne z najpopularniejszych polskich wokalistek. Nie jest tajemnicą, że prywatnie między artystkami nigdy nie układało się najlepiej i nie pałają do siebie szczególną sympatią. Górniak niejednokrotnie podkreślała, że nie zamierza współpracować z Rabczewską. Warto przypomnieć między innymi komentarz divy do doniesień, jakoby miała zasiąść w fotelu jurorki "The Voice of Poland" obok Dody.

- Jeśli Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój - miała wtedy stwierdzić Edyta.

Najwyraźniej to nie jedyny raz, kiedy Doda mogła odczuć jawną niechęć ze strony Górniak. O jednej z nich opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Party".

Edyta Górniak zabroniła Dodzie wstępu na swój koncert?

Doda w wywiadach zarzekała się, że nie żywi do Edyty Górniak żadnej wrogości. W wywiadzie dla Party opisała jednak sytuację, która jasno pokazuje, że Edyta Górniak nadal nie ma o niej dobrego zdania.

- Edyta sobie zażyczyła, że ja i mój zespół nie ma prawa być wokół sceny w momencie, kiedy ona gra koncert, bo inaczej nie wystąpi. Moi muzycy usłyszeli błagalny ton organizatorów: "Błagam was, idźcie stąd, bo ona nie wyjdzie na scenę". Biedni, no ale co? Ja nie przyszłam na ten koncert, bo niepotrzebne mi są niesympatyczne sytuacje. Nie będę się wpraszać. To bardzo nieeleganckie zachowanie w stosunku do innych muzyków - oceniła Rabczewska.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zorganizowanym przez Dodę.

Zagłosuj

Którą wokalistkę wolisz?

Liczba głosów:

Edyta Górniak
fot. Piotr Matusewicz/East News

RadioZET.pl/party.pl/MF